Друзі, у нас в гостях

Olga Filatova

— натхненниця та засновниця комплексу Edem Resort Medical & Spa, психотерапевт та діючий член британської асоціації anti-age медицини. І сьогодні ми говоримо про йододефіцит?

«Йододефіцит — проблема світового масштабу. Чому ж йод такий необхідний? Яка його роль взагалі? Розбираємось ?
Він є важливим галоненом для нашого організму (це всього назва хімічної групи елементів ?). Чим важлвиий? Відповідаю:
З дефіцитом йоду пов‘язані:
? злоякісні новоутворення (в молочних залозах, зокрема, рак яєчників, рак простати у чоловіків);
?ФКМ молочних залоз;
?синдром СДУГ (дефіцит уважності);
?фіброміалгія;
?сповільнений розвиток (у дітей),
?розлад психіки;
?погіршення слуху;
?гіпоацидність;
?порушення водного балансу, як наслідок — набряки;
?ожиріння;
?хронічні захворювання ЛОР-органів;
?безпліддя;
?вузлики в ЩЗ.
?Йод — структурний компонент гормонів щитовидної залози, поряд з селеном❗️, але щитовидна його потребує на 20% від загалу (приблизно 150-200 мкг), жіночі залози — ще 20%, а решта 60% — відводиться надшкірному покриву (порахуйте тепер самі загальну добову потребу у йоді☝️)
Крім всього перерахованого, ЙОД має потужні антисептичні властивості. Він потрібен нашій м’язовій тканині, серцю та судинам.
Прийом йоду (у разі дефіциту) — не єдиний крок. Варто звернути увагу на фактори, що заважають ЙОДУ засвоюватися організмом:
?нітрати, перхлорати.
Думаєте: «Пфф, я такого не знаю, а тому мені це не заважає»? Тоді короткий тест:
1️⃣Ваша зубна паста з хлором?
2️⃣Ви відвідуєте басейн з хлорованою водою?
Ось вам і фактори НЕзасвоєння йоду ?
Плюс овочі та фрукти удобрюються бромом для покращення смакових якостей (солодкий смак). Я читала про те, що будучи в організмі, бром своїми хімічними властивостями витісняє йод, оскільки є його антагоністом …. От, звідки береться дефіцит йоду в ґрунтах … Земля стала збідненою, ґрунтам не вистачає мікроелементів , а отже рослини не отримують необхідні хімічні елементи, на які була багата земля ще 150 років тому … Вчені, на кшталт профессора Дадалі стверджують, що цій проблемі вже не рік і не два, а понад 120-150 років!
➰Тепер стосовно роботи ЩЗ і ЙОДУ: дисфункція ЩЗ знижує мозковий кровообіг ➡️ це призводить до розумової втоми, загальмованості та інших когнітивних порушень ➡️ тому люди при гіпотиреозі повільно думають, погано запам’ятовують і частіше страждають від депресій.
☑️Йод нерозлучний з селеном. Тільки при їх спільному тандемі буде нормальне засвоєння даного елементу.
?У натуральному вигляді його набільше у бразильських горішках: 2 шт/день і буде вам щастя ??при умові, що вони якісні ?
Є тут батьки дітей? З радянських часів ви пам‘ятаєте препарат антиструмін, яким за графіком частували всі шкільні класи?
Тоді, напевно, більше цінували людський розумовий потенціал і тому в системі була прописана обов‘язкова профілактика йододефіциту дітей та підлітків.
Отже, переймайте традиції. Вибирайте: вам довподоби келп, водорості, продукти чи нутрицевтика)
І нехай ваш йод буде в нормі!?»
❗️А ми нагадуємо, що у нашому асортименті є унікальна мінеральна вода ?Vincentka — вода №1 у світі за вмістом йоду! 100% натуральна, дарована самою природою☝️
Замовити даний продукт можна на нашому сайті? Прислухайтесь до порад досвідченого та поважного спеціаліста, дбайте про норму йоду у вашому організмі та будьте здорові?