Сьогодні у нас в гостях масажист-реабілітолог з 15-річним стажем – Володимир Шаповал.
«Кожен, хто приходить на масаж, очікує швидкого результату. Та не все так просто. Для отримання бажаного результату необхідно діяти комплексно. Розглянемо 2 приклади:
? Лімфодренажний масаж. Перед проведенням цього виду масажу, важливо дотримуватися правильного питного режиму. Ось, чому. Лімфатична система збирає з тканин солі, токсини й інші шкідливі речовини, несе їх в кров для подальшого виведення з організму. Стреси, малорухливий спосіб життя, неправильне харчування послаблюють лімфатичну систему, вона не справляється зі своїм завданням. Як результат – набряки, порушення обмінних процесів, що призводить до підвищення ваги, погіршення самопочуття та зовнішнього вигляду. Лімфодренажний масаж допомагає впоратися з цими проблемами. Він активізує струм лімфи і сприяє виведенню з тканин токсинів і зайвої міжклітинної рідини. І тут у гру вступає вода, яка активізує цей процес. Потрібно обов’язково вживати воду до масажу, а на наступний день після процедури рекомендовано випивати 2 л до 14-16 год.
?Prolom Voda підходить ідеально! Вона має сечогінну дію, усуває набряки будь-якого походження, виводить з тканин вільні радикали, токсини і шлаки, підтримує кислотно-лужну рівновагу організму.
? Приклад №2. Щоб позбутися целюліту, потрібно подбати, щоб організм очищувався і з середини, інакше шлаки «блокуватимуть» ефективність масажу. Саме тому у своїй практиці я часто говорю пацієнтам про необхідність вживання Zajecicka Horka, яка допомагає досягти поставленої цілі. Вона активізує перистальтику кишківника, допомагає швидко скинути зайві кілограми та очистити організм від шлаків. Zajecicka Horka чудово працює в тандемі з BIlinska Kyselka☝️
❗️Я знайшов ще одне унікальне застосування цієї води: компреси при спазмах м’язів від перевтоми.
Все просто:
смужки бавовняної тканини шириною 12 см і довжиною близько 1.5-2.0 м змочити в холодній (5-7 °С) мінеральній воді Zajecicka Horka, віджати. Забинтувати ногу за типом панчох, починаючи від носка, без складок і рубців. Зверху обмотати шаром харчової плівки, а потім теплою вовняною тканиною. Залишити на ніч. Зробити 2-3 компреси через день»