Сьогодні своїми знаннями про взаємозв’язок детоксикації організму та води ?з нами ділиться лікар вищої категорії, генеральний директор інституту глобального довголіття, Президент Української Печінкової фундації, керівник гепатологічного центру клініки Verum Expert, Еліна Манжалій.

«Що робити насамперед, коли виникає інтоксикація організму? ? Така проблема може з’явитись внаслідок переїдання, отруєння різного походження, після постійних навантажень екзотоксинами та вільними радикалами, від незбалансованого харчування, стресів та після вживання алкоголю.

Як результат — порушення кислотно-лужного та електролітного балансу, зневоднення, слабкість, втома, головний біль, запаморочення, здуття живота, нудота?

У першу чергу треба зупинити процес зневоднення. Для цього необхідно пити багато води, адже саме вода відповідає за виведення токсинів та продуктів життєдіяльності з організму.

У даному випадку дуже ефективними будуть такі мінеральні води натуральної газації води як, Bilinska Kyselka та Vincentka?

Крім цього, детоксикація організму передбачає і вживання нутрицевтиків або продуктів, що допомагають зменшити токсичне навантаження на печінку, збільшують продукцію глутатіону.

Наприклад:
✔️екстракт зеленого чаю (допомагає відновити пошкодження печінки, спричинені алкоголем, але повністю замінювати воду чаєм не варто);
✔️вживання пре- і пробіотиків (знижують рівень токсинів в сечі);
✔️інтервальне голодування (якщо немає протипоказань);
✔️прогулянки на свіжому повітрі, відвідування бані, SPA, сауни, йога;
✔️додавання в раціон продуктів, які посилюють процеси детоксикації в організмі: ягоди, зелень і кольорові овочі (можна у вигляді смузі).

Але☝️, якщо ситуація серйозніша, призначається спеціальна програма, в якій максимально враховані всі причини виникнення даної проблеми та підібрані унікальні діючі речовини для «очищення» клітин зсередини.

Пийте воду та будьте здорові!?»