СЕРТИФІКОВАНИЙ ТОВАР

Продукція сертифікована, пройшла клінічні випробування в провідних лікувальних установах Чехії і рекомендована Центром Відновлювальної Медицини та Курортології.

ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ

Для наших клієнтів передбачена накопичувальна знижка – до 20%. Існують привабливі ціни для партнерів.

ЗАСТОСУВАННЯ

Тривалість прийому та дозування вказані згідно з рекомендаціями виробника і не враховують анамнез та індивідуальні особливості організму. Для отримання більш детальної інформації щодо вживання звертайтеся до сімейного лікаря.

 
Пролом (PROLOM VODA)
Билинска Киселка (BILINSKA KYSELKA)
Винцентка (VINCENTKA)
Зайечицкая Горькая (ZAJECICKA HORKA)
Рудольфов Прамен (RUDOLFUV PRAMEN)

На сайті представлений широкий вибір унікальних вод преміум сегменту кращих бальнеологічних курортів Чехії та Сербії: мінеральна лікувальна вода, лікувально-столова вода, питна вода

ПРО НАС

Компанія «European Water» – одна з перших компаній в Україні щодо реалізації мінеральних лікувально-столових і столових вод преміум сегменту з кращих джерел Європи. Наша мета – поліпшення якості життя наших споживачів і надання сервісу на високому рівні.

Пропоновані нами води унікальні за складом, мають широкий спектр лікувальних та оздоровчих дій, при цьому кожна з вод має свою унікальну властивість.

Наша компанія дотримується суворих вимоги доставки і зберігання продукції від джерела до споживача. Вся продукція сертифікована і пройшла клінічні випробування.

Для наших клієнтів доступні інтернет-магазин і торгова точка – пункт видачі замовлень в Києві, завдяки чому купити мінеральну воду оптом і в роздріб зручно і просто.

Ми запрошуємо до співпраці оптові компанії, аптеки, медичні та реабілітаційні центри, санаторії, спорт і б’юті індустрію.

 • УНІКАЛЬНІ ВОДИ

  Гарантований лікувальний ефект підтверджений століттями

 • ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ

  Весь асортимент відповідає європейським стандартам якості

 • ЗРУЧНИЙ СЕРВІС

  Можливість швидко оформити і оплатити замовлення

 • ОПЕРАТИВНА ДОСТАВКА

  Готові прийняти замовлення 24/7 і швидко доставити

 • ВИГІДНІ УМОВИ

  Найкращі ціни і програма лояльності

ПЕРЕВАГИ НАШИХ ВОД:

 • Видобуваються з природних джерел, відомих уже кілька століть;
 • Бутилюють безпосередньо на джерелі, без доступу кисню і штучної газації;
 • Відповідають найвищим стандартам по хімічній та мікробіологічній чистоті;
 • Розливаються в PET-пляшки із захистом від ультрафіолету;
 • Надають комплексний лікувальний і профілактичний вплив;
 • Покращують обмін речовин і підвищують імунітет;
 • Знижують кількість холестерину в крові;
 • Нормалізують роботу серцево-судинної, шлунково-кишкової, сечовидільної, репродуктивної, кістково-м’язової, ендокринної та нервової систем.

ВІДГУКИ НАШИХ ПОКУПЦІВ

Довольна на 100%. У меня дефицит йода в организме. Решила попробовать Винсентку. Правда долго колебалась, немного отпугивала цена, но все же заказала. Эффект впечатляет! Никакого побочного действия, мой врач говорит, что вода прекрасно работает, уровень йода почти нормализовался. Очень рада, что попробовала!

Купив тут Head Sport DRINK. Для тих, хто займається спортом – те, що треба! І ціна дуже хороша порівняно з іншими сайтами.

Порадували. Зараз карантин і не дуже хочеться ходити по магазинах. Замовила тут на сайті воду. Миттєво опрацювали замовлення, доставили все швидко та ще й безкоштовно прям додому! І так, кур’єр був дуже приємний) Дякую вам за сервіс. Побільше б таких компаній!

Ребята, это что-то. Праздновали мое день рождения, на утро понял, что 40 – это уже не 30))) Жена дала выпить что-то (теперь знаю, что это Prolom)). Сначала скептически смотрел, а потом офигел – реально помогает снять похмельный синдром. Спасибо, спасли).

Дуже якісна продукція. Ми постійні клієнти, всією сім’єю п’ємо води, різні, пропиваємо курси. Наш сімейний дієтолог слідкує за нашим раціоном і вода – обов’язкова складова правильного харчування. День починається і закінчуються прийомом води).