Білінська Киселка – лікувальна мінеральна вода Чехії

Корисні властивості мінеральної води Білінська Киселка.

Всесвітньо відома лікувальна вода Білінська Киселка – королева мінеральних вод. Здобута з найчистішого джерела в горах Північної Чехії (Богемської області) з глибини більш ніж 190 метрів. З в XVI столітті ця природна столова мінеральна вода почала користуватися популярністю по всій Європі і на інших континентах.

Крім дієвого лікувального ефекту, вода має приємний смак і нічим не виражений запах, що є безперечною перевагою на користь її вибору.

Білцнська Киселка штучно не обробляється вуглекислим газом, що дозволяє її використовувати без побоювання людям з хворим шлунком і дітям.

Вода, розлита в безпечні ПЕТ пляшки зі спеціальним покриттям-захистом від ультрафіолетового випромінювання, що дає змогу довгий час зберігти свій дивовижний склад.

Білінська Киселка має середній рівень мінералізації і відноситься до гідрокарбонатно-натрієвих кремнієвих вод.

Хімічний склад (МГ / Л)

КАТІОНИ (МГ/Л) АНІОНИ (МГ/Л)
LI⁺        3,85 F-      5,73
NA+      1760 CL—   237
К+         84,7 SO2-  627
MG2+    43,7 HCO34430,0 
CA2+     139

Білінська Киселка – унікальний представник мінеральних вод. Через унікальну властивість нейтралізувати кислоту Білінська Киселка застосовується при захворюваннях шлунково-кишкового тракту, для зниження рівня кислотності в організмі, печії, сечокам’яної хвороби, цукровому діабеті.

Вчені, провівши дослідження даної води, виявили відмінний анальгезуючий і протизапальний ефект, який направлений на уражену слизову оболонку шлунково-кишкового тракту. Для його досягнення необхідно приймати по склянці води за півгодини до кожного прийому їжі.

Так само Білінська Киселка має властивість підвищувати тонус жовчного міхура, що корисно для застосування під час їжі при таких хворобах як функціональна диспепсія, захворювання біліарної системи (при дискінезії жовчних шляхів, холециститі, панкреатиті і т.п.).

Дослідження показують, що при вживанні Білінської Киселки збільшується продукування гормонів травної системи, внаслідок цього збільшується метаболізм в організмі, а це, в свою чергу, ефективно допомагає боротися з ожирінням.

Крім позитивних ефектів на систему шлунково-кишкового тракту лікувальна вода Білінська Киселка корисна для людей, яких турбують захворювання сечостатевої системи (цистит, пієлонефрит і т.д.). Також вона успішно застосовується як для інгаляцій через небулайзер при лікуванні захворювань органів дихання (бронхітів, бронхіальної астми і т.д.), так і для внутрішнього застосування.

У таких випадках мінеральну воду рекомендується вживати курсом протягом місяця, приблизно три рази в рік.

Дану воду можна вживати вагітним і дітям, єдиними протипоказаннями є хронічна ниркова недостатність і діабетичний кетоацидоз.

Лікувальну воду Білінська Киселка можна придбати у нас на сайті Europeanwater.com.ua. Тільки у нас Ви знайдете сертифікований товар, зазначений європейськими стандартами якості. Ми поставляємо Вам мінеральні води відповідно до умов їх зберігання, саме тому вони не втрачають своїх властивостей і ефективно допомагають в боротьбі з різними захворюваннями.