Боремося зі стресом разом з мінеральною водою Заєчицька Гірка

Завдяки високій концентрації магнію та інших важливих для нашого організму мікроелементів в своєму складі мінеральна вода Заєчицька Гірка має ряд лікувальних властивостей. Ефективність води доведена лабораторними дослідженнями чеських вчених, саме тому воду вже давно використовують для профілактики і лікування численних захворювань. Склад лікувально-столової води Заєчицька Гірка відрізняється різноманітністю:

 • Гідрокарбонатні з’єднання сприяють зниженню кислотності шлункового соку;
 • Літій надає антидепресивні та заспокійливі ефекти;
 • Сульфатні з’єднання в комплексі з магнієм очищають кишечник і жовчовивідні протоки;
 • Магній дозволяє позбавиться від порушень в роботі серця, болю в животі, судоми, депресивних станів, збільшити концентрацію.

Природна мінеральна вода Заєчицька Гірка впливає на всі системи органів завдяки своєму унікальному складу і властивостям.

Потреба у всіх перерахованих вище елементах зростає в ситуаціях, пов’язаних зі стресом, особливо при високих фізичних і розумових навантаженнях, при наявності шкідливих звичок і незбалансованого раціону харчування. Чеська лікувальна вода використовується як ефективний засіб:

 • для позбавлення від закрепів;
 • печії і ожиріння;
 • профілактики остеопорозу;
 • призначають при стресах і цукровому діабеті.

Кажуть, всі хвороби від нервів … У наш час кожен день люди стикаються зі стресовими ситуаціями, в зв’язку з цим виникають проблеми зі здоров’ям. Ми поспілкувалися з лікарем психотерапевтом вищої категорії – нижче ділимося досвідом як уникнути стресу в повсякденному житті!

Рекомендації лікаря психотерапевта

Часто люди з проблемами психологічного характеру скаржаться і на порушення в роботі деяких органів, які приносять дискомфорт в життя і заважають нормально функціонувати. З досвіду багатьох лікарів можна сказати, що так тіло проявляє свою реакцію на будь-який стрес.

Серед володарів найпоширеніших психосоматичних хвороб на першому місці стоять порушення в роботі шлунково-кишкового тракту. Якщо людина подумки тримається за своє минуле, то в фізіологічному плані це проявляється хворобами шлунка і запорами. У таких випадках лікарями призначається до вживання питний курс Серед володарів найпоширеніших психосоматичних хвороб на першому місці стоять порушення в роботі шлунково-кишкового тракту. Якщо людина подумки тримається за своє минуле, то в фізіологічному плані це проявляється хворобами шлунка і запорами. У таких випадках лікарями призначається до вживання питної курс Заєчицької Гіркої: по 40-50 мл теплої мінеральної води на ніч. Таке лікування абсолютно безпечно, адже організм м’яко очищається, допомагаючи поліпшити самопочуття пацієнта як фізичне, так і психологічне. Природна магнієва вода діє як м’яке проносне. Після регулярного вживання води Заєчицька Гірка зникає дратівливість, неспокій, хронічна втома, відчуття апатії. Потім після очищення організму, поліпшується передача імпульсів по нервових закінченнях, людина стає спокійною і врівноваженою. Магнієву мінеральну воду Заєчицька Гірка можна придбати на нашому сайті www.europeanwater.com.ua або просто зателефонуйте нашим експертам за телефонами, вказаними нижче, і Вам доставлять воду вже завтра!

 • +38 068 469 99 77
 • +38 050 469 99 77
 • +38 063 469 99 77

Тільки у нас Ви знайдете оригінальний сертифікований товар, відзначений європейськими стандартами якості. Ми поставляємо Вам мінеральні води відповідно до умов їх зберігання, саме тому вони не втрачають своїх властивостей і ефективно допомагають в боротьбі з різними захворюваннями.