Бутилювання мінеральних вод Чехії проводиться прямо у джерел

Гори Чехії славляться на весь світ своїми джерелами глибинних вод, вода яких збагачена унікальними комплексами мінералів. На нашій планеті не так багато місць, в яких подібні поклади підземної води підходять для видобутку і розливу. Одне з них – гори Чехії. Унікальні води Чехії мають в своєму складі ідеально збалансований комплекс мінералів, який створений природою і придатний для засвоєння організмом. Регулярне вживання здатне значно поліпшити загальний стан, підвищити тонус, наповнити енергією, повернути свіжий вигляд, зробити нас здоровими і активними на довгі роки.

Білінська Киселка

Для початку хотіли б показати Вам одну з найбільш популярних і користуючихся величезним попитом у всьому світі воду – Білінську Киселку. Ця лікувальна і кристально чиста мінеральна вода добувається з глибини близько 191 метра з джерел на Півночі Чехії поблизу містечка Білина. Білінська Киселка, переважно гідрокарбонатно-натрієва з підвищеним вмістом кремнієвої кислоти, має середній рівень мінералізації. У складі води також присутні безліч інших природних мікроелементів: магній, кальцій, хлор, фтор, сульфат і т.д. Насичена рідкісними мінералами Білінська Киселка рекомендується до вживання при захворюваннях шлунка (гастрит, панкреатит, холецистит, виразка шлунка), жовчнокам’яній хворобі, захворюваннях сечостатевої системи (цистит, пієлонефрит), ефективно бореться з симптомами печії, ожирінням і порушеннями обміну речовин.

Заєчіцька гірка

Лікувальна вода Зайечіцька Гірка, яку почали видобувати ще в кінці XVII століття з гарячих джерел Чехії, поблизу містечка Зайечіце-у-Бечов Північної Богемії. Вода Заєчіцька Гірка переважно магнієво-сульфатна, є єдиною в світі водою з подібним рівнем мінералізації і відсотковим вмістом магнію. Використовується в основному як проносний засіб без виражених побічних ефектів – підвищує моторику товстої кишки, має м’який протизапальний ефект, підходить для регулярного застосування при жовчнокам’яній хворобі, холециститі, гастриті, синдромі подразненого кишечника, хронічної втоми.

Вінцентка

Вінцентка – мінеральна вода, яка видобувається в екологічно чистій місцевості відомого Чеського курорту Лугачовице, зі свердловини глибиною 35 м. Є лікувальною водою лужного типу з головним мікроелементом в складі – йодом, середньо мінералізована (рівень мінералізації близько 9,0-10,0 г / дм3). Можна застосовувати також в якості інгаляцій і полоскати горло, при цьому не викликає дискомфорту, неприємних відчуттів в слизовій оболонці дихальних шляхів. Показання до застосування – йододефіцит, цукровий діабет, знижений імунітет, профілактика карієсу у дітей. Прекрасно вгамовує спрагу і підвищує загальний тонус організму.

Рудольф Прамен

Рудольф Прамен – лікувальна вода, джерело якої названо на честь чеського принца Рудольфа, видобувається в екологічно чистому регіоні – чеському курортному містечку Маріанські Лазні. Природна лікувальна вода СЛАБО МІНЕРАЛІЗОВАНОГО типу з низьким вмістом заліза, кальцію і магнію, а також кремнієвої кислоти. Рівень мінералізації близько 2,0-2,6 мг / л. Рудольф Прамен рекомендують використовувати при захворюваннях сечостатевих органів, нирок, при цукровому діабеті, а так само при  порушенні обміну речовин, зайвій вазі, як сечогінний засіб для виведення з нирок піску і каменів при цьому лікувальна вода допомагає прибрати запалення, загоює і відновлює уражені тканини. За допомогою сучасних технологій видобутку і очищення вода потрапляє з глибинних надр землі до кінцевого споживача кристально чистою і без сторонніх домішок. Бутилювання води відбувається під цілодобовим технологічним контролем недалеко від джерел, що дозволяє не витрачати час на перевезення води і зберігати незвичайні властивості води. Також це виключає ризик забруднення води при розливі і дозволяє донести її в первозданному вигляді. Всі описані в статті цілющі води можна придбати в нашому інтернет-магазині «Європейська вода». Тільки у нас Ви можете придбати сертифікований товар, зазначений європейськими стандартами якості.