Чи доводилося Вам бувати на курортах мінеральних вод Чехії?

Саме у XVI століття було відкрито джерело питної води з незвичайними властивості в місті Білина (Чехія), і вже через кілька років ця вода стала активно використовуватися в побуті жителів навколишніх селищ. Однак лише в другій половині XVIII століття вода була централізовано очищена, проведено роботи щодо зведення резервуарів і був відкритий лікувальний курорт. Воді приписували унікальні властивості і стали називати Білінська Киселка. Люди, щоб перевірити правдивість цих розказів, стали приїжджати з різних куточків світу, таким чином, її стали вживати як лікувальну і столову. З кінця XVIII століття вдалося налагодити виробництво бутильованої води Білінська Киселка, це в свою чергу дозволило доставляти мінералку в різні куточки світу, вода швидко завоювала собі славу і здобула всесвітню популярність.

Хвилина теорії

Експерти стверджують, що лікувальні властивості у води виникають в основному при тривалому контакті з мінеральними породами в надрах землі, тобто існує певна залежність від умов походження. Вода утворюється під землею в умовах, які непідвладні вченим з лабораторії. Насичення води солями, контакт з мінеральними породами і металами, газоутворення, висока температура і тиск, відсутність світла – від усього цього залежить «корисність» мінеральної води. Саме цим і відрізняється природна лікувальна вода Білінська Киселка від вироблених в лабораторіях штучно збагачених вод.

Цікаві факти

Лікарі впевнені в тому, що за своїм складом і властивостями вода Білінська Киселка не має аналогів в світі. Де ж ще знайти таку ідеально збалансовану воду з середнім рівнем мінералізації з кремнієвою кислотою, а також кальцієм, магнієм, калієм і ін.? Вода приємна на смак і є лікувально-столовою. Як і двісті років тому, воду добувають з глибини більше 190 метрів і на місці розливають в ПЕТ-пластикові бутлі, що надовго зберігають природні властивості води.

Функціональна допомога організму

200 мл води Білінська Киселка, випиті за півгодини до їжі, стимулюють вироблення шлункового соку, що в свою чергу допомагає при зниженому метаболізмі і ожирінні. Не варто забувати, що мінералка також стимулює відтік жовчі, а в каналах сечостатевої системи мінеральна вода прибирає запалення і знімає біль. Білинська Киселки може застосовуватися для інгаляцій при хворобах верхніх і нижніх дихальних шляхів, цим вона полегшує виведення мокротиння та має властивості знімати запалення.

Одними з показань до вживання Білінська Киселки є:

  • – захворювання шлунка і верхнього відділу тонкого кишечника (виразка, гастрит),
  • – диспепсія жовчного міхура,
  • – профілактика утворення каменів в сечовому міхурі,
  • – лікування захворювань дихальних шляхів.

Лікувальну воду Білинська Киселки можна придбати на сайті www.europeanwater.com.ua або телефонуйте нам прямо зараз:

  • +38 068 469 99 77
  • +38 050 469 99 77
  • +38 063 469 99 77

У нас Ви знайдете сертифікований товар, відмічений європейськими стандартами якості. Ми поставляємо Вам мінеральні води відповідно до умов їх зберігання, саме тому вони не втрачають своїх властивостей і ефективно допомагають в боротьбі з різними захворюваннями.