У нас в гостях косметолог, спеціаліст з техніки Reface Laitlift та просто красива жінка Вікторія Венгрисиніна?

«Хоч жінки і частіше звертаються до косметолога, чоловіки теж не пасуть задніх. Усі хочуть продовжити молодість, красу, бути доглянутими і мати здорову шкіру. Мій підхід в професії ширше прийнятого в неінвазивній косметології

Методика, якою володію, Reface Laitlift – відновлення всіх шарів, що знаходяться під шкірою: кістки, окістя, м’язи, фасції, жирові пакети. Ці шари формують нашу зовнішність. Вони відповідальні за деформації, які турбують в певному віці. Коли до мене приходить клієнт, у ході діагностики я ставлю запитання, серед яких про дотримання питного режиму?

Щоб моя робота давала 100% результат, шкіра, через яку взаємодію з підлеглими шарами, має бути добре зволожена кремами та сироватками. У процесі роботи я відновлюю рух внутрішніх середовищ (лімфи і крові), зникають набряки з обличчя, циркуляція в судинах і капілярах відновлюється. Тут шкіра та підлеглі тканини починають брати з організму те, що їм належить (беруть звідти більше, ніж з кремів і масок)

Складно стисло розповісти, які причини естетичних деформацій обличчя існують з точки зору Reface. Зупинюся на тих, на які можна впливати регулярним прийомом якісної води: зневоднена, нееластична фасція, набряки м’яких тканин, зайва вага, в’яла, млява, зневоднена шкіра, порушення кислотно-лужного балансу (напр-д, один з ефектів залуження організму: коли п’ємо лужну воду, наші нервові закінчення не так гостро реагують на біль, а процедура Reface буває болючою)

❗️Я рекомендую щодня пити 1,5-2 л Prolom Voda. Вона підвищує лужний резерв крові, виводить шлаки, токсини, усуває набряклість, зволожує шкіру та фасцію. Коли є проблеми з гормонами, зайвою вагою, хвороби печінки і шлунково-кишкового тракту, я призначаю консультації суміжних фахівців і звертаю увагу на воду з лікувальним ефектом.
European Water завжди на зв’язку, надають професійну консультацію. Я щодня п’ю 1,5-2 л Prolom, у свої 52 відчуваю себе бадьорою, красивою та здоровою!»