Розпочинаємо нову рубрику «Думка експерта»?

У нас в гостях чарівна жінка, гуру своєї справи, її рекомендації – інформаційний скарб☝️Олена Столярчук:

«Друзі, якщо спорт на карантині – це про вас – читайте далі, якщо плануєте повернутись до фізичних навантажень після ізоляції – будьте з нами, озброю вас інформацією?
❗️Фітнес коктейлі. Чому, скільки, коли і з чого? Сьогодні говоримо про це.

Регулярні фізичні навантаження помітно підвищують витрати води, тому м’язи та інші органи страждають від її нестачі??‍♀️. Щоб охолодитися, організм починає виділяти піт, внаслідок чого кров густішає, серцю важко пропускати її через себе, тож воно вдвічі більше стомлюється.
?Вода, сік? Так, але цього мало. Потрібно компенсувати не просто рідину, а й збагатити організм мінералами. І тут на допомогу приходять фітнес-коктейлі??

?Як максимально збільшити користь фітнес-коктейлів і дати організму всі необхідні вітаміни, мінерали та мікроелементи?
Науково доведено, що корисні речовини набагато краще засвоюються з соків, ніж з цілих плодів, не містять нітратів та шкідливих добрив. Більше того, соки допомагають боротися з серцевою недостатністю, шкірними захворюваннями, проблемами з травленням і навіть з депресією. Але варто пам’ятати, що в соках багато кислот, які руйную емаль, ускладнюють засвоєння кальцію, підвищують кислотність шлунку, що є небезпечним для людей з виразковими хворобами, панкреатитом і гастритом☝️

Не раджу свіжовичавлені соки вживати на голодний шлунок, а при вживанні в першій половині дня обов’язково розбавляйте їх водою. Якою?? Якісною і правильно підібраною. Особисто я додаю Vincentka?. Вона дуже близька за складом і концентрацією до крові людини і внутрішньоклітинних рідин, тому добре сприймається і переноситься організмом.

☝️Для нейтралізації небезпечних кислот та насичення організму мікроелементами і створення незабутнього смаку, фреш і коктейль розбавляю водою Vincentka в співвідношенні 50/50. Так, легким рухом додаванням води, фреш перетворюється у цілющий еліксир?

Займайтесь спортом, пийте правильні фітнес коктейлі і здоровий, сповнений енергії організм буде вам вдячний!?»