Яку кількість мінеральної води потрібно вживати щодня?

У цій статті ми поговоримо про лікувальні властивості різних видів мінеральних вод і їх показання до застосування при різних захворювання.

За своєю суттю вживання мінеральної води є не тільки відмінним способом вгамувати спрагу, але і прекрасним засобом для профілактики того, чи іншого захворювання. Адже саме завдяки вмісту в своєму складі різних мінералів, металів і солей вода має цілющі властивості, які допомагають нашому організму функціонувати. Серед найнеобхідніших, для нормального функціонування людського організму, металів можна виділити наступні: калій, кальцій, магній і натрій. Також не варто забувати про такі елементи як залізо і цинк, які необхідні для безперебійної циркуляції кисню по кровоносних судинах, стабільної роботи печінки і здоров’я очей, а йод, в свою чергу, допомагає працювати щитовидній залозі.

Всі збагачені мінералами води діляться на 2 типу – лужні і кислі. Для нашої травної системи більш корисна луг, адже саме вона гасить кислоту нашого шлункового соку. Лужну воду дозволяється вживати без обмежень у кількості.

Звертаємо Вашу увагу, що мінеральну воду з рівнем pH менше семи (> 7), можна вживати тільки при наявності призначення лікаря, або ж (в крайньому випадку) читати спосіб вживання і показання до застосування на етикетці пляшки. Кислі мінеральні води відрізняються наявністю в своєму складі аніонів сульфатів і хлоридів (SO₄² і Cl).

Також вода класифікується за кількістю мінералів у складі:

  • – слабкої мінералізації – менше 2 г / дм3;
  • – малої мінералізації – 2-5 г / дм3;
  • – середньої мінералізації – 5-15 г / дм3;
  • – високої мінералізації – 15-35 г / дм3.

Воду слабкою і малої мінералізації можна вживати як столову  і без будь-яких обмежень в дозах, а ось мінералки з високим і середнім рівнем мінералізації потрібно приймати з обережністю, щоб не нашкодити організму.

Для лікування і профілактики різних захворювань радимо приймати перевірені мінеральні лікувально-столові і столові води з кращих джерел Європи. Пропоновані води унікальні за складом, мають широкий спектр лікувальної та оздоровчої дії, при цьому кожна з вод має свою унікальну властивість.

Детальніше про них можна дізнатися, клікнувши по посиланнях:

Спосіб застосування та дози мінеральних вод в основному залежать від захворювань, для профілактики або лікування яких вони вживаються.

Наприклад, негазована вода відмінно втамовує спрагу і позбавляє від симптомів похмільного синдрому. Вони допомагають організму відновитися і позбутися від токсинів розпаду алкоголю. Якщо на ранок у Вас залишилися симптоми похмілля, а саме, сухість у роті, нудота і головний біль, необхідно випити близько 2-3х літрів мінеральної води для очищення організму від токсинів.

При симптомах печії, або таких захворюваннях як гастрит, холецистит, розлади кишечника рекомендується приймати високо лужні води.

Кислі води радимо вживати при проблемах нирок і сечостатевої системи, а також в якості відновлюючих вод після операційних втручань.

При регулярному вживанні мінеральних вод ви можете привести в норму всі життєво важливі процеси в організмі, очистити організм від токсинів і шлаків, повернути собі здоровий колір обличчя, квітучий вигляд і наповнити організм енергією.

Лікувальну і столову мінеральну воду можна придбати на нашому сайті www.europeanwater.com.ua або ж телефонуйте нашим експертам за телефонами:

  • +38 068 469 99 77
  • +38 050 469 99 77
  • +38 063 469 99 77

У нас Ви знайдете сертифікований товар, відзначений європейськими стандартами якості. Ми поставляємо Вам мінеральні води відповідно до умов їх зберігання, саме тому вони не втрачають своїх властивостей і ефективно допомагають в боротьбі з різними захворюваннями.