Історія відкриття цілющих властивостей мінеральних вод

Більшість найбільших джерел мінеральної води відкриті людством ще до нашої ери. Ще в давні часи воду, видобуту з таких джерел, використовували для лікування різних захворювань, дивувалися її властивостями і вважали «ДАРОМ БОГІВ».

Перші згадки про цілющу воду з’явилися ще в III столітті до нашої ери. Археологи донині знаходять згадки про воду з чудодійними властивостями, а деякі міфи і легенди дійшли до наших з Вами днів – взяти хоча б казку про «Живу і мертву воду».

Археологи, проводячи розкопки біля зруйнованого храму в Греції, виявили будови зруйнованої водолікарні, що датуються V століттям до нашої ери. У давні часи греки зводили храми, присвячені богам біля цілющих джерел, в основному – богу Асклепію. Римляни ж в подібних місцях будували храми свого покровителя медицини – бога Ескулапа.

Перші дослідження мінеральної води почалися вченими в I столітті нашої ери. Ще стародавні греки задумалися над тим, в чому полягають сила і цілющі властивості мінеральної води. Вони вірно припустили, що все залежить від її складу і створили свою класифікацію вод.

У темні часи Середньовіччя люди, залякані церквою, насилу вірили в чудодійні властивості підземних вод.

Тільки в епоху Просвітництва в 18 столітті, коли чеські та австрійські мінеральні курорти стали найпопулярнішим місцем відпочинку у аристократії, мінеральні води домоглися визнання суспільством.

На сьогоднішній день на території Чеської Республіки налічується понад 30 курортів таких відомих мінеральних вод як Вінцетка, Рудольф Прамен, Заєчіцька Гірка і Білінська Киселка. Дослідження складу цих лікувальних вод показали, що дані води не мають аналогів у всьому світі.

Унікальну лікувальну воду можна придбати у нас на сайті www.europeanwater.com.ua. Тільки у нас Ви можете придбати сертифікований товар, відзначений європейськими стандартами якості. Ми поставляємо Вам мінеральні води відповідно до умов їх зберігання, саме тому вони не втрачають своїх властивостей і ефективно допомагають в боротьбі з різними захворюваннями.