Комплексне лікування холециститу з мінеральною водою Заєчицька Гірка

Мінеральна вода Заєчицька Гірка часто використовується для профілактики і лікування такого захворювання як холецистит. Її унікальний склад допомагає досягати певних ефектів – відбувається підвищення тонусу м’язів кишечника і очищення жовчного міхура і його каналів. Заєчицька Гірка (чеська – Zaječicska Horka) це знаменита на весь світ мінеральна вода з високою концентрацією магнію в своєму складі, яка видобувається на півночі Чехії. Мінеральна вода є негазованою і лікувальною, застосовується тільки згідно дозування, призначеною лікарем або зазначеною на етикетці. За назвою мінеральної води не складно здогадатися, що у неї присутній характерний гіркий присмак. Через велику концентрацію мінеральних елементів (магній, сульфати, натрій, гідрокарбонати) до 35 г / дм3 в складі, вода класифікується як високо мінералізована. Після потрапляння мінеральної води в кишечник вона не вбирається в його стінки, а зовсім навпаки – стимулює виділення надлишків води. Завдяки проносному ефекту досягається очищення організму, а це в свою чергу сприяє поліпшенню роботи жовчного міхура. З організму разом з жовчю виходять камені, мікроорганізми і продукти запалення. Лікарі рекомендують споживати Заєчицьку Гірку при холециститі і захворюваннях жовчних шляхів через її позитивних ефектів на організм:

  • припиняється застій жовчі в протоках,
  • поліпшується стан печінки і її функціонування,
  • проходить больовий синдром і жовтяниця, яка є наслідком підвищеного білірубіну в крові,
  • проходять симптоми нудоти, організм позбавляється від запорів, метеоризму та інших розладах шлунково-кишкового тракту,
  • організм очищається від шлаків,
  • проходить нормалізація обмінних процесів і зниження ваги.

Застосування мінеральної води Заєчицька Гірка

Після постановки пацієнтові діагнозу холецистит, лікар може призначити одну з двох методик прийому мінеральної води: 1) тюбаж – процедура спорожнення жовчного міхура, коли випивають за один раз 250-300 мл теплої мінеральної води і займають горизонтальне положення на правому боці, притискаючи теплу грілку до печінки на 1-1,5 години, потім, перевертаються на інший бік і чекають позовів до дефекації (перед процедурою необхідно проконсультуватися з лікарем). 2) питної курс мінеральної води Заєчицька Гірка – вживати по 50 мл 6-8 разів на добу з інтервалом у дві години до або після їди. Перший прийом краще зробити на голодний шлунок. Вода повинна бути кімнатної температури. Курс лікування холециститу водою повинен бути не менше 3-х тижнів. Курс можна проводити не більше трьох разів на рік. Важливим є те, що протипоказанням для прийому повного курсу мінеральної води Заєчицька Гірка є – утворення каменів в жовчному міхурі. Різкий приплив жовчі може викликати відходження каменів і жовчну кольку, яка супроводжується гострими болями в правому підребер’ї. Також якщо у пацієнта є інші хронічні захворювання ШКТ, гепатит або цироз печінки – перед прийомом води необхідно проконсультуватися у лікаря або у наших експертів за телефонами:

  • +38 068 469 99 77
  • +38 050 469 99 77
  • +38 063 469 99 77

Заєчицька Гірка недалеко біля джерела розливається в спеціальні непрозорі пет-пляшки, які не пропускають ультрафіолетові промені. Саме це і гарантує збереження лікувальних якостей води протягом терміну придатності (1 рік). Мінеральну воду для лікування холециститу можна придбати на нашому сайті www.europeanwater.com.ua і Вам доставлять її вже завтра! У нас Ви знайдете сертифікований товар, відзначений європейськими стандартами якості. Ми поставляємо Вам мінеральні води відповідно до умов їх зберігання, саме тому вони не втрачають своїх властивостей і ефективно допомагають в боротьбі з різними захворюваннями.