Курс омолодження з мінеральною водою Пролом

Вода є важливою складовою нашого організму. В середньому організм дорослої людини на 60% складається з води, решта 40% це органічні і неорганічні речовини. Чим молодший організм, тим більша кількість води в його складі: у новонароджених – це близько 80%, у підлітків – 70%, у дорослих – 60%, а у літніх людей всього лише 55% маси тіла. Крім води для стабільної роботи і життєво важливих процесів нашого організму необхідна наявність в їжі мінералів і мікроелементів. В цьому Вам допоможе наша мінеральна вода Пролом. При вживанні води Пролом крім збагачення організму мінералами і мікроелементами, відбувається насичення клітин H2O, а це в свою чергу запобігає в’яненню і сухості шкіри, сприяє омолодженню. Ще регулярне пиття мінеральної води допомагає нормалізувати роботу шлунково-кишкового тракту, виводячи з організму токсини, сприяючи легкості і енергійності.

Які наслідки для організму несе зневоднення?

Першим органом, який починає страждати через брак води, є мозок. У обезводненому організмі мозок починає забирати воду з крові, потім з міжклітинного простору. Тіло людини замість підвищання рівеня кислотності, розвиває подагру і утворює камені в нирках. Густа крові закупорює капіляри, підвищується тиск в судинах, що може привести до інфарктів і інсультів. Таким чином, порушується діяльність усієї серцево-судинної системи. Дегідратація організму веде до сухості шкіри, появі зморшок, утворення пігментних плям, лущення.

Властивості води Пролом

Завдяки своєму лужному складу вода Пролом здатна нейтралізувати закислення організму, прибрати сухість, зупинити старіння і підвищити привабливість. При регулярному вживанні води, організм для своєї стабільної роботи перестає забирати важливі мікроелементи у м’язів, нігтів і волосся.

Мінеральний склад води Пролом:

  • – Натрій налагоджує оптимальну кількість кислот і лугів в організмі, бере участь у регулюванні водних запасів організму;
  • – Кальцій і фтор корисні для здоров’я зубів, міцності кісток і правильної постави;
  • – Магній нормалізує роботу м’язів, підвищує їх еластичність і тонус;
  • – Калій перешкоджає утворенню тромбів, бере участь в процесах гідратації організму, підтримує здоров’я судин і серця;
  • Омолоджуючий курс прийому води Пролом – від 1,5 до 2 літрів щодня.

Мінеральну воду Пролом можна придбати на сайті www.europeanwater.com.ua або телефонуйте нам прямо зараз:

  • +38 068 469 99 77
  • +38 050 469 99 77
  • +38 063 469 99 77

У нас Ви знайдете сертифікований товар, зазначений європейськими стандартами якості. Ми поставляємо Вам мінеральні води відповідно до умов їх зберігання, саме тому вони не втрачають своїх властивостей і ефективно допомагають збагачувати організм важливими мінералами.