Лікування і профілактика панкреатиту мінеральною водою Білінська Киселка

Білінська Киселка – королева мінеральних вод, унікальна природна вода, яка здавна видобувається в Чехії і використовується для лікування захворювань шлунка і печінки. І так, розберемо детальніше, що стосується лікування та профілактики панкреатиту.

Чи можливо вилікувати панкреатит?

Таке захворювання як панкреатит найчастіше зустрічається у людей старшого віку. Хвороба проявляється непомітно – все починається з легкого дискомфорту в животі після їжі, можливо здуття живота, «стрибки» тиску, жовтий відтінок шкіри обличчя. Це основні з початкових ознак, яким також часто супроводжує почуття втоми і запаморочення.

У цей момент людина не замислюється про своє здоров’я і замість того, щоб попередити розвиток хвороби і необхідність в оперативному втручанні, продовжує вести неправильний спосіб життя.

Перше, з чого потрібно почати при виявленні проблем з шлунково-кишкового тракту або підшлунковою залозою – це переглянути щоденний раціон і підібрати відповідну дієту, в якій особлива роль відведена рідині і її кількості.

Для регуляції кислотно-лужного балансу в організмі і зменшення запалення слизових оболонок шлунка рекомендують чеську лікувальну воду Білінська Киселка.

Однією з важливих характеристик цієї води є те, що рівень її pH становить всього 6.9-7.5, що ідеально підходить для вживання людям, з прогресуючими захворюваннями шлунка, хворобами печінки і підшлункової залози.

Варто відзначити, що Білінська Киселка – столова вода, яку можна вживати щодня, адже вона може цілком і повністю замінити питну, але на відміну від неї не тільки заповнити потребу організму в рідині, але і пригнічувати роботу підшлункової.

Подібний ефект проявляється завдяки наявності в складі води таких елементів як магній і гідрокарбонати. Також в мінеральній воді присутні натрій і хлор, через які напій має м’який солоновато-кислий освіжаючий смак.

Всі ми чули приказку про те, що «ти – те, що ти їси», тому потрібно стежити за якістю їжі та води, яку Ви вживаєте щодня. Дослідження чеських вчених показали, що при регулярному вживанні Білінської Киселки стан всіх пацієнтів з поганим функціонування підшлункової залози та печінки покращився в рази. За результатами лікування мінеральною водою у всіх спостерігалися наступні реакції організму: збільшився відтік жовчі, пішло запалення жовчних шляхів, стабілізувалася робота печінки.

Подібні експерименти дозволили вченим визначити оптимальні дози для застосування води Білінська Киселка.

Таким чином, рекомендована добова доза води для дорослої людини – це 750 мл, яку потрібно приймати по 250 мл за півгодини до їди 3 рази в день.

Весь лікувальний курс прийому становить до 5-6 тижнів, 3 рази на рік.

Дітям і вагітним графік прийому води індивідуально підбирає лікар гастроентеролог.

Лікувальну воду рекомендують вживати при таких захворюваннях як гастрит, панкреатит, виразка шлунка, ревматизм, подагра, цукровий діабет, сечокам’яна хвороба, а також її використовують для інгаляцій.

Вживання мінеральної води протипоказано людям з хронічною нирковою недостатністю.

Курс мінеральною водою допоможе істотно поліпшити ваше здоров’я, але перед її застосуванням рекомендуємо проконсультуватися з Вашим лікуючим лікарем.

Ваше здоров’я залежить тільки від Вас.

Мінеральну воду Білінська Киселка можна придбати на нашому сайті www.europeanwater.com.ua або просто зателефонуйте нашим експертам за телефонами, вказаними нижче, і Вам доставлять воду вже завтра!

+38 068 469 99 77
+38 050 469 99 77
+38 063 469 99 77

Тільки у нас Ви знайдете оригінальний сертифікований товар, зазначений європейськими стандартами якості. Ми поставляємо Вам мінеральні води відповідно до умов їх зберігання, саме тому вони не втрачають своїх властивостей і ефективно допомагають в боротьбі з різними захворюваннями.