Продовжуємо нашу рубрику «Лікар радить»? У нас в гостях лікар-уролог, сертифікований спеціаліст швейцарської компанії Storz Medical.
Головна функція сечовивідних органів – виведення продуктів обміну. Часте сечовипускання, тягнучі болі в попереку, помутніння сечі – причини записатись до лікаря. Це часта проблема у жінок та чоловіків.
☝️Я прихильник превентивних та альтернативних засобів лікування урологічних проблем.
Так, іноді, щоб зняти запалення, треба приймати антибіотики, та надалі, щоб процес не набув хронічної форми, краще вжити профілактичні засоби.
Синдром хронічного тазового болю (СХТБ).
За статистикою кожен 2❗️ чоловік зіштовхується з цим синдромом. Нейрогенний сечовий міхур – дуже поширена проблема у жінок та чоловіків. Причина? Стрес та неправильний спосіб життя??‍♀️
☝️Одним із ефективних способів вирішення цієї проблеми, прихильником якої є і я – ударно-хвильова терапія, золотий стандарт у Європі + Emsella.
❗️Інший превентивний засіб, що я рекомендую – курс ураносептиків.
Вода RUDOLFUV PRAMEN?. Вона виводить з організму продукти запалення та бактерії, прискорює загоєння слизових сечовивідних шляхів.
Також RUDOLFUV PRAMEN використовується для лікування і профілактики утворення каменів у сечовидільній системі, при наявності піску в нирках, запаленнях, після операцій.
☝️Є ще одна перевірена вода, що має ефективну дію при лікуванні захворювань сечовидільної системи – Prolom Voda?ЇЇ добре вживати при будь-яких патологіях нирок і сечового міхура, при хронічній сечокам’яній хворобі.
❗️При наявності каменів у нирках я рекомендую замінити питну воду на воду з низькою мінералізацією, регулярне вживання якої припиняє утворення та рух каменів, піску, м’яко виводить з організму існуючий пісок.
?Prolom Voda чудово допомагає при наявності інфекційних і бактеріальних захворювань сечостатевої системи, завдяки лужному складу вона не дає патогенним організмам розвиватись, виводить їх без шкоди для організму.
❗️Ця вода не має протипоказань, її призначають після операцій на органах тазу, для лікування простатиту.
Шукайте Руслана Заболотного тут:
✔️https://www.instagram.com/storzclinic
✔️https://m.facebook.com/Ruslan3333/
✔️Doctorzabolotni@gmail.com