Лікувальні мінеральні води як джерело краси і здоров’я

Велика частина людей в світі не займається профілактикою своїх захворювань. Менше 40% українців цікавляться інформацією про здоров’я в інтернеті, а ще менше знаходять сміливість і час звернутися до лікаря зі своїми проблеми.

Дані про захворювання населення України показують, що захворювання шлунково-кишкового тракту займають лідируючі позиції. Запори, печія, тяжкість в шлунку – все це симптоми хвороб, яких можна уникнути через регулярне вживання мінеральної води.

Ожиріння – ще одна проблема ХХІ століття. Мінеральна вода покращує обмін речовин в організмі, що в свою чергу допомагає худнути, як жінкам, які страждають від ожиріння, так і чоловікам. Як тільки Ви відчуваєте, що зголодніли і не проти перекусити, варто просто випити склянку води, адже клінічно доведено, що в більшості випадків, те що ми маємо на увазі як «голод» – найчастіше є почуттям «спраги».

Зайві кілограми на вагах і сантиметри в талії з’являються тоді, коли в організмі відсутні якісь життєво важливі мінерали і мікроелементи, зміст яких можна отримати з лікувальної мінеральної води.

Варто пам’ятати, що різні мінеральні води мають різний хімічний склад, який залежить від наявності тих чи інших елементів, а це в свою чергу впливає на лікувальні властивості води.

Все що Вам потрібно зробити – це визначитися з відповідним мінеральним складом води, а також позитивними ефектами, які Ви хочете отримати.

Що таять в собі мінеральні води?

Вчені довели, що лікувальні мінеральні води, завдяки розчиненим солям і унікальним компонентам, мають вплив на людський організм.

Води, які називаються мінеральними, видобуваються з водоносних горизонтів – осадових гірських порід, захищених від зовнішнього світу і різних забруднень. Здобута з глибоких порід землі, мінеральна вода проходить крізь товщу гірських порід, таким чином фільтрується і збагачується природою.

Тип мінеральної води також залежить від рівня газації, складу і унікальних властивостей, наприклад, таких як висока температура або радіоактивність.

Крім мінералів і солей вода може містити вуглекислий газ, азот, рідше – кислоти і сірководень.

Зараз Europeanwater активно проводить і налагоджує нові поставки бутильованої води з країн Європейського Союзу. Тільки у нас Ви знайдете сертифікований товар, зазначений європейськими стандартами якості. Ми поставляємо Вам мінеральні води відповідно до умов їх зберігання, саме тому вони не втрачають своїх властивостей і ефективно допомагають в боротьбі з різними захворюваннями.