Лікувальний курорт Пролом в Сербії: історія і лікувальні властивості води

Сербія багата різноманітністю термальних цілющих джерел води з унікальним хімічним складом і температурою. Свого часу, в зв’язку з цим в Сербії відкрилося безліч лікувальних курортів, які облаштовані на місцях залягання джерел і називаються на сербській мові “Банями”. Води з сербських джерел підходять для лікування більшості хвороб, особливо: шлунково-кишкового тракту, серцево-судинних, нирок і печінки, шкірно-венерологічних. Також одним незаперечним плюсом курортів мінеральних вод Сербії є чиста природа і свіже повітря.

Сьогодні ми хочемо розповісти Вам про унікальне джерело Пролом, яке б’є біля міста Куршумлія біля підніжжя гори Радан. У стародавні часи які тільки племена не жили на цій землі: і греки, і фракійці, і кельти. Деякий час земля з джерелом належала римлянам, а місто вони називали Ad Fines, що в перекладі означає “На краю”.

Ім’я Куршумлія дісталося місту від завойовників Османської імперії. Місцеві жителі також називають місто Топліце через наявність кількох термальних джерел: Пролом Баня, Луковська Баня і Куршумлійская Баня.

На місці джерела Пролом Баня ще в минулому столітті побудували лікувальний курорт і за спеціальними медичними приписами проводять лікування хвороб нирок і сечовивідних каналів. Адже вже давно доведено, що вода Пролом має протизапальні властивості, розщеплює камені в нирках і за курс лікування виводить їх з організму. На курорті також приймають пацієнтів з гінекологічними і шкірно-венерологічними захворювання.

Вода Пролом

Пролом – рідкісна високо лужна вода. Вода негазована, має приємний смак і практично не містить мінеральних компонентів, не має протипоказань і обмежень в питних дозах, її можна вживати як столову на кожен день. Майже півсторіччя нею лікують захворювання нирок.

Джерело б’є завдяки геологічній аномалії – пролому в скелі з якого піднімається вода з глибини більше 300 метрів, звідси і її назва “PROLOM VODA”. Температура води при попаданні на поверхню землі становить близько 30 градусів, тому джерело відноситься до термальних.

Розлив у пляшки води Пролом відбувається поруч з джерелом, що дозволяє тривалий час повністю зберігати властивості води. Завдяки своєму сечогінній ефекту Пролом ефективно видаляє токсини з організму, усуває запалення в нирках, допомагає видаленню зайвої води з організму, відмінно знімає симптоми похмільного синдрому, зменшує ризик виникнення ацидозу у пацієнтів з цукровим діабетом, добре втамовує спрагу після зневоднення організму і допомагає відновлюватися організму після фізичних навантажень.

Мінеральну воду Пролом можна придбати на нашому сайті www.europeanwater.com.ua. або ж зв’язатися з нами за телефонами:

  • +38 068 469 99 77
  • +38 050 469 99 77
  • +38 063 469 99 77

У нас Ви знайдете сертифікований товар, відзначений європейськими стандартами якості.

Ми поставляємо Вам мінеральні води відповідно до умов їх зберігання, саме тому вони не втрачають своїх властивостей і ефективно допомагають в боротьбі з різними захворюваннями.