Лікування подагри чеськими мінеральними водами

Мінеральна вода з джерел Чехії активно сприяє лікуванню пацієнтів з таким захворюванням як подагра, також у людей, які пройшли питної курс, спостерігається гарантоване знімання симптомів загострення захворювання (відсутність погіршення самопочуття і запалень). Регулярність у вживанні мінеральної води допомагає в профілактиці больових нападів. Вода посилює вплив ліків на організм людини, і в комплексі з дієтою допомагає швидше позбутися від цієї недуги, тому як прибирає основні причини виникнення захворювання – насичує зневоднений організм вологою і вимиває солі сечової кислоти, які накопичуються в суглобах. Подагра – захворювання аристократів, яке успішно лікували мінеральними водами Петро I, Понтій Пілат, Мікеланджело. Всі вони, випробували на собі біль в суглобах при подагричних нападах, які в підсумку їздили лікувати на курорти мінеральних вод. У нашому столітті технології зробили крок досить далеко, щоб не потрібно було виходити з дому для отримання того чи іншого блага. Так і з мінеральною водою, потрібно просто зателефонувати нашим експертам для отримання консультації за телефонами, вказаними нижче, і Вам доставлять воду вже завтра! Або замовити зворотній дзвінок на нашому сайті:  www.europeanwater.com.ua.

  • +38 068 469 99 77
  • +38 050 469 99 77
  • +38 063 469 99 77

Яка вода підходить для лікування подагри?

При подагрі обов’язковим є підтримка в організмі водно-сольового балансу, також не можна допускати зневоднення організму, адже мінеральна вода сприяє: вимиванню з організму солей, які накопичуються в суглобах і підвищенню лужного середовища організму. При загостренні симптоматики захворювання необхідно виключити з раціону такі продукти як м’ясо, макарони, борошняні вироби, алкоголь. Також в цей період радять приймати до 2-3 літрів мінералки на добу. У стадії ремісії (відсутності симптомів захворювання) також необхідно стежити за кількістю випитої води на добу, добова норма для профілактики захворювання становить 1-1,5 л. Перед початком питного курсу мінеральної води радимо Вам проконсультуватися у сімейного лікаря, або у наших експертів на наявність протипоказань до вживання. Чеська мінеральна вода є ефективним засобом у лікуванні подагри. Після проведених досліджень лікарі ревматологи одноголосно рекомендують пройти курс пиття мінеральної води Білінська Киселка або Рудольф ПРАМЕН. Щоб профілактика і лікування мінеральною водою були ефективними – потрібно дотримуватися деяку регулярність пиття і дозування.

Білінська Киселка

  • Рекомендована добова доза: 750 мл, приймати по 250 мл за півгодини до їжі 3 рази в день
  • Лікувальний курс прийому води: 40 днів, не більше 3 разів на рік
  • Для дітей і вагітних доза підбирається індивідуально

Курс прийому >>>

Рудольф ПРАМЕН

  • Рекомендована добова доза: 1.5 л, приймати по 250-300 мл 5-6 разів на день між прийомами їжі протягом дня
  • Лікувальний курс: 24 дня, 3-4 рази на рік
  • Для дітей і вагітних доза підбирається індивідуально

Курс прийому >>> Мінеральну воду для лікування подагри можна придбати на нашому сайті www.europeanwater.com.ua. У нас Ви знайдете сертифікований товар, відзначений європейськими стандартами якості. Ми поставляємо Вам мінеральні води відповідно до умов їх зберігання, саме тому вони не втрачають своїх властивостей і ефективно допомагають в боротьбі з різними захворюваннями.