Лікування та методи профілактики остеопорозу

Остеопороз – це хронічне захворювання, при якому знижується міцність кісткової тканини в організмі. Кістки стають тоншими і більш крихкими, зростає ймовірність переломів. Остеопороз знаходиться в Топі таких поширених генетичних захворювань як: цукровий діабет, захворювання серцево-судинної системи та онкологічні захворювання. Як показує практика, не існує раси або народу, яких не торкнувся б остеопороз. За статистикою в Україні кожен четвертий старше 55 років, схильний до остеопорозу. Причинами розвитку даного захворювання можуть бути: вік, спадковість, низька вага тіла, дефіцит кальцію, низька фізична активність і шкідливі звички. Для профілактики остеопорозу та загального зміцнення кісток необхідно вести здоровий спосіб життя, позбутися шкідливих звичок і дотримуватися правильного харчування багатого кальцієм. Куріння і вживання алкоголю знижують синтез кісткових тканин і порушують переробку кальцію. Ще одним значущим засобом профілактики остеопорозу є фізична активність. Необхідно відзначити, що якщо захворювання вже виявили, то не варто відразу бігти в спортзал, адже в більшості випадків це вже не допоможе вилікуватись і може нашкодити. Фізкультура і регулярна зарядка вранці необхідні організму, щоб не допустити порушення процесу мінералізації кісток, що випливає з бездіяльність м’язів. Пам’ятайте, що найголовніше в цій справі – це регулярність. Для того, щоб кальцій, споживаний нами з їжею, добре засвоювався в організмі необхідний вітамін Д, саме він забезпечує всмоктуваність таких мінералів як кальцій і фосфор з їжі. Основним джерелом отримання вітаміну Д є сонце. Якщо в регіоні, де Ви проживаєте його недостатньо, то потрібно обов’язково їздити на південь і приймати сонячні ванни, так шкіра під сонячними променями насичується вітаміном D!

Мінеральна вода для лікування і профілактики остеопорозу

Збільшення маси і щільності кісткової тканини і є необхідним результатом лікування остеопорозу. У цьому організму допоможе багата мінералами кальцію, магнію і заліза мінеральна вода «Рудольф ПРАМЕН». Вченими давно доведено, що регулярне пиття води з підвищеним вмістом кальцію має позитивний ефект на одужання хворого з остеопорозом. Вода Рудольф ПРАМЕН, перлина курорту Ушовіце в Маріанські Лазні Чехії. Це природна питна залозиста вода з кальцієво-магнієвої групи з підвищеним вмістом кремнієвої кислоти. Загальна мінералізація 2300-2400 мг/л., Газується природним чином. Вода рекомендується для лікування захворювань нирок та сечовивідних шляхів, цукрового діабету, подагри. Вода Рудольф ПРАМЕН прискорює одужання після хірургічних операцій, а магній благотворно впливає на профілактику серцево-судинних захворювань. Високий вміст кальцію в складі води дозволяє рекомендувати воду в якості засобу для лікування остеопорозу.

  • – Добова доза: 1.5 л, приймати по склянці 5-6 разів на день між прийомами їжі.
  • – Лікувальний курс: 3-4 тижні, не більше 3-4 разів на рік.
  • – Дозування дітям і вагітним лікар визначає індивідуально.

Мінеральну воду для лікування остеопорозу можна придбати на нашому сайті www.europeanwater.com.ua або просто зателефонуйте нашим експертам для отримання консультації за телефонами, вказаними нижче, і Вам доставлять воду вже завтра!

  • +38 068 469 99 77
  • +38 050 469 99 77
  • +38 063 469 99 77

У нас Ви знайдете сертифікований товар, відзначений європейськими стандартами якості. Ми поставляємо Вам мінеральні води відповідно до умов їх зберігання, саме тому вони не втрачають своїх властивостей і ефективно допомагають в боротьбі з різними захворюваннями.