Лікування закрепів під час вагітності

Під поняттям «закреп» лікарі мають на увазі труднощі з дефекацією, які викликають постійне відчуття дискомфорту. При нерегулярності відвідування туалету калові маси стають твердими і починають травмувати стінки кишечника. З цією проблемою часто стикаються вагітні жінки.

Давайте розглянемо причини, через які виникають запори під час вагітності:

  • ✓Хвороби шлунка, які до вагітності вже турбували жінку і які можуть викликати проблеми з процесом випорожнення кишечника.
  • ✓Зміна гормонального фону, особливо кількості гормону прогестерону. Цей гормон сприяє розслабленню гладких м’язів матки, щоб забезпечити комфорт малюкові. Але в цей же момент відбувається розслаблення м’язів органів таза (прямої кишки), тому погіршується перистальтика.
  • ✓Збільшення матки надає підвищений тиск на кишечник, що є перешкодою і ускладнює просування калу.
  • ✓Мала рухливість жінок під час вагітності, а також побічний ефект деяких ліків.

Які наслідки можуть бути від запорів під час вагітності?

Якщо у Вас часто виникають проблеми з випорожненням кишечника, то не варто ігнорувати це, так як це один з перших сигналів про порушення в роботі всього організму. На початкових етапах розвитку цієї патології можна уникнути, але з часом вона набуває ознак хронічного характеру, і позбутися від проблеми стає складніше. Непрохідність їжі в кишечнику створює додаткове навантаження на організм вагітної жінки, через це починається виділення в кров токсинів. При тривалих закрепах відбувається процес інтоксикації організму, також збільшується ризик порушення в роботі організму не тільки для майбутньої мами, але і для дитини. Запалюються тканини кишечника і органів малого таза (статеві органи), так як в анальному отворі відбувається активне розмноження шкідливих мікроорганізмів. Також варто відзначити, що запор може сприяти розвитку таких захворювань як коліт, гайморит, ентерит.

Профілактика і лікування закрепів

Основними рекомендаціями лікарів по терапії проблеми запорів є:

  • – регулярне дієтичне харчування з великою кількістю вітамінів, мінералів і клітковини;
  • – щоденні піші прогулянки на свіжому повітрі;
  • – часте пиття чистої води близько 1,5 літра на добу.

Багато терапевтів рекомендують до вживання вагітних жінок саме чеську мінеральну воду Заєчицька Гірка. Загальна її дію на організм виражається в м’якому проносному ефекті. Після проходження лікувального курсу результатом є очищений і збагачений корисними мінералами організм жінки. У складі води Заєчицька Гірка присутній такий елемент як Магній (> 5 тис. мг), який допомагає залучити воду в кишечник і поліпшити просування калу і процес спорожнення кишечника полегшується. Також в Зайечіцкой Гіркої присутні калій і йод, які є важливими складовими обміну речовин в організмі.

Спосіб застосування та дози

Рекомендована добова доза: 150 мл, приймати по 50 мл 3 рази на день за 15-20 хв до їжі або 150 мл на ніч. Стандартний лікувальний курс прийому води: 40 днів 3 рази на рік. Дітям і вагітним дозу індивідуально підбирає лікар. Мінеральну воду Зайєчицька Гірка можна придбати на нашому сайті www.europeanwater.com.ua або просто зателефонуйте нашим експертам за телефонами, вказаними нижче, і Вам доставлять воду вже завтра!

  • +38 068 469 99 77
  • +38 050 469 99 77
  • +38 063 469 99 77

Тільки у нас Ви знайдете оригінальний сертифікований товар, відзначений європейськими стандартами якості. Ми поставляємо Вам мінеральні води відповідно до умов їх зберігання, саме тому вони не втрачають своїх властивостей і ефективно допомагають в боротьбі з різними захворюваннями.