Що таке токсикоз і чому він з’являється?

Токсикоз виражається в цілий ряд неприємних для організму нездужань таких як запаморочення, нудота, підвищена набряклість, блювота, задишка та інші. Токсикоз – це досить часте явище на ранніх термінах вагітності. Усім майбутнім мамам доводиться зазнати змін в своєму організмі, які сприяють надалі повноцінному розвитку зростаючого плода. Зокрема, підвищується вироблення гормону хоріонічного гонадотропіну людини, або так званого гормону вагітності, що і призводить до підвищення рівня токсинів в організмі. Центральна нервова система інакше взаємодіє і сприймає імпульси від нервових закінчень внутрішніх органів.

У чому небезпека токсикозу при вагітності?

Такі симптоми токсикозу як нудота і блювота сильно зневоднюють організм і призводять до порушення водно-сольового балансу, а це в свою чергу, може привести до ускладнень в процесі вагітності. Особливо уважно потрібно стежити за самопочуттям вагітної жінки на пізніх термінах, адже це може викликати передчасні пологи. Також токсикоз сприяє загостренню хвороб шлунка і кишечника, не дозволяючи повноцінно переробляти їжу. У таких випадках жінку необхідно госпіталізувати, щоб мінімізувати ризики ускладнень.

Як не допустити розвиток ускладнень?

Попередити проблеми зі здоров’ям вагітної жінки не тільки можна, а й необхідно. Як відомо, запорука правильного функціонування всього організму – це якісна вода. Від рівня якості вживаної рідини в майбутньому залежить здоров’я і майбутньої мами, і дитини. Для своєчасного надходження в організм необхідних мікроелементів найкраще підходять мінеральні лікувальні води з чеських джерел, збагачені природними мінералами. Майбутнім мамам лікарі рекомендують до вживання мінералку Білінська Киселка, яка особливо ефективна при токсикозі і проблеми з шлунково-кишковим трактом.

Чому саме Білінська Киселка?

Натрій в складі мінеральної води покращує кислотно-лужний баланс в шлунку після підвищення кислотності від токсикозу, це в свою чергу, допомагає прибрати нудоту і налагодити роботу кишечника. Кальцій допомагає формуванню кісткової тканини у дитини без вилучення його з резервів організму вагітної жінки. Щоб не відбувалося порушень в роботі серцево-судинної системи необхідний такий мікроелемент як Калій, який є в складі води Білінська Киселка. Універсальний склад мінералки Білінська Киселка також допомагає жінці в боротьбі з набряками при вагітності. Варто відзначити в складі води кремнієву кислоту, яка вкрай необхідна для гнучкості м’язів, краси нігтів і блиску волосся. За результатами проведених вчених досліджень доведено, що жінки, пройшовши курс лікувально-столової води в період планування вагітності, не відчувають надалі проблем з виношуванням дитини. Це зовсім не означає, що мінеральної водою можна замінити ліки, але це ефективний засіб при лікуванні токсикозу. Під час лікувального курсу рекомендується приймати воду Білінська Киселка по склянці за 30 хвилин до їжі 3 рази на день. Весь курс прийому води становить до 40 днів. Дітям і вагітним дозу індивідуально підбирає лікар. Мінеральну воду Білінська Киселка можна придбати на нашому сайті www.europeanwater.com.ua або просто зателефонуйте нашим експертам за телефонами, вказаними нижче, і Вам доставлять воду вже завтра!

  • +38 068 469 99 77
  • +38 050 469 99 77
  • +38 063 469 99 77

Тільки у нас Ви знайдете оригінальний сертифікований товар, відзначений європейськими стандартами якості. Ми поставляємо Вам мінеральні води відповідно до умов їх зберігання, саме тому вони не втрачають своїх властивостей і ефективно допомагають в боротьбі з різними захворюваннями.