Лікування захворювань і властивості Європейських мінеральних вод

Яка вода підійде саме Вам для лікування того чи іншого захворювання?

У цій статті ми розглянемо найважливіші компоненти наших мінеральних вод, також поговоримо про силу природи, яка наділила воду з найчистіших європейських джерел корисними для організму мінералами і мікроелементами. Вчені вже давно роблять спроби штучного збагачення води мікроелементами, але на жаль, така вода не володіє тими властивостями, якими наділена природна вода. Для лікування така вода не підходить, а в деяких випадках навіть може завдати шкоди організму.

При вживанні справжньої, створеної природою, мінеральної води, відбувається стимуляція виділення слини, а потім і функціональність шлунку. Деякі мікроелементи присутні в складі шлункового соку, тому під час прийому води відбувається зміна його складу і поліпшення секреції шлунку. Потрапляючи в кишечник, вода фільтрується і всмоктується в стінки, потім в кров. Цей процес регулює діяльність кишечника, нирок, печінки і судин, з організму виводяться шлаки, поліпшується зовнішній вигляд шкіри.

Склад мінеральних вод

Різний склади мінеральних вод сприяють лікуванню певних порушень в організмі, іншими словами – різні мікроелементи корисно приймати при різних захворюваннях, а іноді і комплексно. Регулярне вживання мінеральних вод сприяє профілактиці багатьох захворювань шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної і нервової системи.

КАЛЬЦІЙ

Стимулює відновлення кісткової тканини і ріст зубів, які містять до 99% всього кальцію в організмі. При вживанні вод з кальцієм підвищується рівень збудливості головного мозку, підвищується скоротливість м’язів серця, поліпшується згортання крові. Кальцій також впливає на роботу нервової системи і необхідний для нормальної м’язової діяльності.

МАГНІЙ

Бере участь в обмінних процесах і ферментації, формуванні скелета, покращує роботу нервових клітин. Діє як антисептик всередині організму і має судинорозширювальну дію, також:

– пригнічує активні процеси в корі головного мозку, діє на нервову систему заспокійливо,

– надає сприятливу дію на травну систему: стимулює виділення жовчі, сприяє скороченню жовчного міхура, посилює активність шлунку і кишечника, очищає слизову шлунку.

НАТРІЙ

Одним з головних компонентів крові після заліза виступає натрій. Він підтримує водний баланс в організмі, а контроль за оптимальним вмістом його в крові забезпечується його циркуляцією через нирки. Деяка частина цього елемента виходить з організму через піт.

Натрій потрапляє в організм разом з надлишковою сіллю в раціоні. А потреба організму в солі залежить від кількості споживаної води. Нехватка натрію в крові призводить до м’язових спазмів. Таке часто може трапитися через інтенсивних фізичних навантажень в жаркому кліматі.

ЦИНК

Входить до складу більшості ферментів і антиоксидантів організму, перешкоджає утворенню вільних радикалів, необхідний для росту і відновлення клітин, а також:

– рівень його вмісту в організмі впливає на роботу гіпофіза, статевих і підшлункової залоз,

– стимулює вироблення таких важливих гормонів як естроген, тестостерон, гормон росту, прогестерон,

– бере участь в процесах на клітинному рівні (зміцнення імунітету, процес створення крові і поліпшення зору),

– впливає на якість смакових відчуттів і рівень нюху,

– необхідний при процесах регенерації ран.

Якщо організм недоотримає добову дозу цинку, це проявляється частими застудами та ГРВІ, зменшенням апетиту, симптомами алергії, анемії і дерматиту.

ЙОД

Основний компонент всіх процесів щитовидної залози. Йод допомагає утворюватися всім гормонам щитовидної залози, які, в свою чергу, контролюють швидкість обміну речовин в організмі.

Вся кров, що циркулює в організмі, проходить через щитовидку менш ніж за 20 хв. Якщо щитовидка нормально функціонує і з нормальним рівнем йоду, то за цей час йод, маючи антисептичну дію, вбиває всі мікроби, які є в крові і потрапили в неї через рани на шкірі, слизові оболонки тіла, при перетравленні їжі в шлунково-кишковому тракті.

Деякі мікроорганізми при контакті з йодом все таки виживають, але стають слабкими, поки остаточно не зникнуть за умови достатньої кількості йоду в залозі.

Також йод має заспокійливі властивості і вплив на організм. При стресах, підвищеній дратівливості і безсонні необхідно підвищувати рівень йоду в організмі. При достатній кількості йоду – спостерігається поліпшення фізичної та розумової активності, а при нестачі – відбувається неповне перетравлення їжі, що в подальшому призводить до відкладення жирових запасів.

КАЛІЙ

Як «мікроелемент серця» підвищує тонус його м’язів, бере участь в роботі нервової системи, компонент багатьох ферментів. Калій захищає організм від впливу надмірності натрію, приводить в норму рівень тиску в крові і роботу нирок (виводить шлаки і токсини), допомагає в процесах постачання мозку киснем. Калій має сечогінну властивість, що допомагає при набряках і потрібно для швидкого виведення токсинів з крові при отруєннях.

Додатково варто відзначити участь калію у всіх внутрішньоклітинних процесах.

Всі позитивні ефекти калію анулюються при вживанні кави, алкогольних напоїв, солодкого і сечогінних засобів.

КРЕМНІЙ

Необхідний для зміцнення хрящової і кісткової тканини, покращує міцність епідермісу і еластичність стінок судин. Достатній рівень кремнію в організмі допомагає в профілактиці остеопорозу і серцево-судинних захворювань.

Також кремній важливий для нормального функціонування опорно-рухового апарату. Зменшує ризик розтягнення зв’язок і порушення роботи суглобів, допомагає в регенеруючих процесах організму після травм і переломів.

Збагачену всіма перерахованими мінералами і мікроелементами лікувальну воду можна придбати у нас на сайті www.europeanwater.com.ua. Тільки у нас Ви можете придбати сертифікований товар, відзначений європейськими стандартами якості. Ми поставляємо Вам мінеральні води відповідно до умов їх зберігання, саме тому вони не втрачають своїх властивостей і допомагають в боротьбі з різними захворюваннями.