Мінеральна вода Білінська Киселка і її вплив на роботу шлунково-кишкового тракту у дітей

Як і дорослі, діти теж можуть мати проблеми з функціональністю шлунково-кишкового тракту. Ми з Вами часто забуваємо, що крім здорового харчування, необхідно стежити за регулярним вживанням якісної природної води. Для лікування і профілактики захворювань органів черевної порожнини у дітей лікарі призначають питної курс чеської лікувальної столової води Білінська Киселка.

Проблеми з травленням у дітей

Травлення – це взаємопов’язаний процес переробки їжі і здатність отримувати з неї енергію для подальшого зростання і розвитку організму, здоров’я якого особливо важливо в дитячому віці. За статистикою найпоширенішими захворюваннями у дітей є: панкреатит, гастрит або виразка шлунка, синдром подразненого кишечника, а також інші неприємні симптоми (печія, відрижка, нудота), від яких страждають діти.

Природна мінеральна вода для дитячого організму

Вчені провели багато досліджень, які доводять ефективність впливу мінеральної води на травлення. Вода налагоджує роботу таких органів як печінка, нирки і кишечник, допомагаючи виводити токсини і не порушувати мікрофлору кишечника. Білінська Киселка активізує вироблення гормонів підшлункової залози, а також має жовчогінний ефект, що важливо при захворюваннях жовчного міхура. Унікальні властивості мінеральної води Білінська Киселка:

  • – покращує травлення у дітей;
  • – профілактика і лікування функціональних диспепсій і захворювань біліарної системи (дискінезія жовчного міхура, дисфункція сфінктера Одді, холецистит);
  • – нормалізує рівень холестерину і глюкози крові,
  • – покращує кишкову мікрофлору і забезпечує регулярний стул.

У складі лікувально води Білінська Киселка є такі, важливі для організму, мінерали як натрій, кальцій, магній, калій, хлор: Натрій допомагає організму підтримувати баланс рідин і регулює вироблення шлункового соку у дитини. Кальцій запобігає запалення стінок слизових шлунка і кишкового тракту. Це, в свою чергу, допомагає покращувати кишкову мікрофлору, полегшує стул при регулярному прийомі. Магній активізує роботу жовчного міхура і виділення жовчі, що сприяє м’якому послаблювальну ефекту. Калій бере участь в обміні вуглеводів і білків, нормалізує рівень глюкози крові. Хлор виводить продукти інтоксикації з організму, володіючи здатністю фільтрувати і знешкоджувати віруси і організми. Перед вживанням радимо звернутися за консультацією до наших експертів за телефонами, які вказані нижче. Пити воду потрібно повільно і невеликими ковтками. Рекомендована добова доза мінеральної води для дітей становить 5 мл на 1 кг маси тіла дитини. Дітям старше 10 років радять пити Білинський Киселки 3 рази в день по 1 склянці після їжі. Мінеральну воду для діток можна придбати на нашому сайті www.europeanwater.com.ua або просто зателефонуйте нашим експертам для отримання консультації за телефонами, вказаними нижче, і Вам доставлять воду вже завтра!

  • +38 068 469 99 77
  • +38 050 469 99 77
  • +38 063 469 99 77

У нас Ви знайдете сертифікований товар, відзначений європейськими стандартами якості. Ми поставляємо Вам мінеральні води відповідно до умов їх зберігання, саме тому вони не втрачають своїх властивостей і ефективно допомагають в боротьбі з різними захворюваннями.