Мінеральна вода Заєчицька Гірка – ідеальний засіб для лікування судом м’язів

Магній і кальцій – це основні мікроелементи, що відповідають за стабільну роботу м’язів. Якщо кальцій сприяє м’язовій напрузі, то магній дозволяє м’язам розслабитися. Ще він задіяний в передачі нервових імпульсів всім м’язам, пригнічує кальцій і зменшує чутливість нервових закінчень, що в свою чергу допомагає розслабляти м’язи. Нестача магнію сприяє підвищенню концентрації кальцію в м’язах, через що м’язи організму не здатні розслаблятися, що призводить до судом. Хронічну втому і підвищену стомлюваність також часто пов’язують з дефіцитом магнію. Найчастіше м’язові судоми проявляються під час нічного сну, коли кількість магнію в організмі знижується. Також судоми можуть супроводжуватися розвитком проблем з серцевим м’язом, що виражається в учащенні серцебиття і підвищенні артеріального тиску. Ще одними із симптомів нестачі магнію називають посмикування м’язів очей і куточків рота. Доведено, що у жінок, у яких виявили дефіцит магнію, посилюються больові відчуття під час менструації. Різке підвищення потреби магнію для організму найчастіше відбувається в умовах стресу, у вагітних жінок, у літніх людей або в умовах втрати організмом великої кількості води (піт, сеча, розлад кишечника). Групою ризику також можна назвати пацієнтів, які регулярно і тривалий час вживають деякі лікувальні препарати з сечогінним ефектом, які здатні виводити воду, а з нею і магній з організму. До таких препаратів варто віднести також і оральні контрацептиви. Дія цих препаратів спрямована на виведення з організму великої кількості води, що призводить до втрати ефективності контрацептиву – засвоєнню його частково.

Вчені стверджують, що спортсменам особливо необхідно контролювати кількість магнію в організмі.

У людей з підвищеною фізичною активністю найчастіше спостерігається нестача магнію в організмі, це відбувається не тільки через напружену роботи м’язів, а й інтенсивного потовиділення. Найчастіше дефіцит магнію спостерігається у спортсменів, тих видів спорту, які вимагають підвищеної витривалості і тривалих тренувань. Наявність достатньої кількості магнію в організмі дозволяє знайти якусь стресостійкість, покращує загальне самопочуття і допомагає позбутися втоми.

Вживання мінеральної води Заєчицька Гірка в поєднанні зі здоровим способом життя і збалансованим харчуванням забезпечує організм достатньою рівнем магнію і знижує ризик розвитку його нестачі. Яскравим прикладом ефективної дії Заєчицької Гірки на організм є реальне позбавлення мами однієї з наших співробітниць від болю і судом в литкових м’язах, які турбували її вночі. Сон переривався від болю, а потім були марні спроби заснути. Препарати не допомагали, або тимчасово прибирали симптоми. Протягом тижня після початку питного курсу Заєчицької Гіркої почали проявлятися поліпшення – перестали турбувати судоми, покращилося самопочуття як фізичне, так і моральне. Завдяки магнію і його заспокійливим ефектам нормалізувався сон, перестало турбувати безсоння. Ви запитаєте, чому вода допомогла так швидко? Все дуже просто: вода з природним магнієм в складі засвоюється організмом набагато швидше синтетичного. Лікувальні дози справжньою, створеної природою, води менше, ніж синтетичної за рахунок концентрації та «якості» магнію в складі! Магнієву мінеральну воду Заєчицька Гірка можна придбати на нашому сайті www.europeanwater.com.ua або просто зателефонуйте нашим експертам за телефонами, вказаними нижче, і Вам доставлять воду вже завтра!

  • +38 068 469 99 77
  • +38 050 469 99 77
  • +38 063 469 99 77

Тільки у нас Ви знайдете оригінальний сертифікований товар, відзначений європейськими стандартами якості. Ми поставляємо Вам мінеральні води відповідно до умов їх зберігання, саме тому вони не втрачають своїх властивостей і ефективно допомагають в боротьбі з різними захворюваннями.