Мінеральний склад і властивості Європейських лікувальних вод

У гонитві за прибутком деякі виробники пропонують недорогі штучно мінералізовані води. Найчастіше вони просто розчиняють найбільш відомі елементи мінеральних вод, але від цього вода не стає по-справжньому мінеральної і корисною. Штучна мінеральна вода не використовується для лікування, так як не має позитивних ефектів на організм. На противагу їй розглянемо докладніше склад і лікувальні властивості мінеральних вод, видобутих із джерел природного походження.

Головним фактором, який визначає властивості мінеральної води, є її склад. При вживанні мінеральної води стимулюється виділення слини, а при попаданні її в шлунок збільшує секрецію шлункового соку. Потім в кишковому тракті відбувається засвоєння елементів лікувальної води – вони потрапляють в кров і розносяться по організму, регулюючи діяльність органів і серцево-судинної системи.

Популярні елементи мінеральних вод та їх властивості

Кальцій, в складі мінеральної води, провокує відновлення кісток і зростання зубів, стимулюється збудливість головного мозку і м’язів, моторика кишкового тракту, посилюється скорочувальна функція серця, поліпшується рівень згортання крові.

При відновленні нормальної кількості магнію в організмі можна забути про захворювання зі зниженою секрецією шлунка, обмін білка і цукру. Поліпшується робота травної системи: активізується продукування жовчі, підвищується скорочення жовчного міхура і очищається оболонка шлунка.

Натрій підтримує водний баланс в організмі. Бере участь в процесах передачі електричних імпульсів через нервові закінчення і в м’язах. Вчені з’ясували, що дефіцит натрію призводить до спазмів м’язів, зокрема після інтенсивних фізичних навантажень і великої втрати рідини в організмі через піт.

Цинк бере участь у процесах: синтезу гормонів в організмі, формування клітинного імунітету, виробництва і очищення крові, і зору. Додатково варто відзначити вплив на процеси нюху і відчуття смаків, потрібені організму для оперативного загоєння ран.

Завдяки йоду відбувається нормальне функціонування щитовидної залози. В цілому цей елемент надає заспокійливу вплив на нервову систему людини. Достатня кількість йоду допомагає розслабити організм, подарувати оптимістичний настрій, приплив енергії і поліпшення розумової активності.

Калій, як і натрій, регулює процеси передачі електро- імпульсів між нервовими закінченнями, бере участь в роботі ряду ферментів, має вплив на роботу серця, нирок і епітелію. Калій має сечогінну дії, що необхідно для виведення токсинів з організму при отруєннях. Крім нормалізації водного балансу цей елемент сприяє стабілізації тиску в кровоносних судинах, забезпечує органи киснем і виводить шлаки.

Кремній – важливий елемент, який має головну роль в попередженні серцево-судинних захворювань, так як одним з його властивостей є підвищення еластичності судин і регенерація.

Справжню природну лікувальну воду можна придбати на сайті www.europeanwater.com.ua або телефонуйте нам прямо зараз:

+38 068 469 99 77

+38 050 469 99 77

+38 063 469 99 77

У нас Ви знайдете сертифікований товар, відзначений європейськими стандартами якості. Ми поставляємо Вам мінеральні води відповідно до умов їх зберігання, саме тому вони не втрачають своїх властивостей і ефективно допомагають в боротьбі з різними захворюваннями.