Особливості вживання мінеральної води під час вагітності

Вагітність – це дуже відповідальний час в житті кожної жінки, адже саме в цей час їй варто ретельно дбати про своє здоров’я для того, щоб народити здорову і міцну дитину.

Під час вагітності у жінки збільшуються потреби організму в поживних речовинах і мінералах майже в два рази. Організм збільшує свою вагу, зростаючий плід починає тиснути на всі внутрішні органи це тягне деякі зміни в жіночому організмі. Так ми знаємо, що вагітні жінки часто страждають від порушень функцій шлунково-кишкового тракту, токсикозу, запорів і печії. У цій статті ми розглянемо властивості деяких мінеральних вод і вирішимо яка лікувальна вода є найбільш корисною і ефективною.

Реакцію організму вагітної жінки на мінеральну воду важко спрогнозувати – до всього потрібно підходити індивідуально. Адже одні жінки під час вагітності тільки і рятуються мінеральною водою, яка допомагає їм налагодити роботу шлунково-кишкового тракту і забезпечити організм корисними елементами, а інші після вживання певної кількості води – страждають набряком.

Також не можна забувати про якісність мінеральної води. Адже, керуючись правилом «Все найкраще дітям», майбутні мами повинні стежити за своїм здоров’ям і вживати тільки якісні продукти, відмічені знаком якості. Саме цим і відрізняються знамениті лікувально-мінеральні води Чехії, що пройшли всі можливі лабораторні випробування якості в Європі. Також хороші відгуки про практичне застосування отримала вода Пролом з Сербії.

Заєчицька Гірка

Сильно мінералізована вода Заєчицька Гірка з високим вмістом магнію в своєму складі прибирає спазми м’язів матки і кишкового тракту, лікує запори, насичує організм магнієм, що корисно при наявності м’язових судом. Звертаємо Вашу увагу на необхідність вживання води згідно дозування, зазначеної у нас на сайті або призначеної Вам лікарем, адже результатом передозування є сильний проносний ефект.

Білінська Киселка

Для нормалізації травлення, усунення печії та нудоти при токсикозах під час вагітності рекомендується застосовувати мінеральну воду Білинська Киселки. Також після пологів ця вода допоможе Вам відновити нормальну масу тіла.

Вінцентка

Унікальна мінеральна вода Вінцентка насичена таким мінералом як йод, який дуже необхідний щитовидній залозі жінки під час вагітності. Також наявність калію корисно для імунної системи і тонусу кровоносних судин, таким чином, мінімізується ризик розвитку геморою і варикозу вен.

Рудольф ПРАМЕН

Якщо у вагітної жінки знижений рівень гемоглобіну, то рекомендована до застосування може бути багата залізом мінеральна вода Рудольф ПРАМЕН, що також допомагає відновлювати організм після операцій і втрати крові. Варто зазначити, що у води є сечогінний ефект, який, в свою чергу, допомагає вимивати з організму пісок, каміння і солі.

Пролом

Мінеральна вода Пролом з Сербії дозволяється до вживання як вагітним, так і маленьким діткам як столова вода. Вода ніяк не змінює склад материнського молока, також її застосовують як ванночки і протирання дітей при дерматитах і алергічних реакціях. Усуває набряки і виводить токсини і шлаки з організму.

Мінеральну воду для вагітних можна придбати на нашому сайті www.europeanwater.com.ua. Перед вживанням рекомендуємо проконсультуватися з нашими експертами за телефонами:

  • +38 068 469 99 77
  • +38 050 469 99 77
  • +38 063 469 99 77

У нас Ви знайдете сертифікований товар, відзначений європейськими стандартами якості. Ми поставляємо Вам мінеральні води відповідно до умов їх зберігання, саме тому вони не втрачають своїх властивостей і ефективно допомагають в боротьбі з різними захворюваннями.