Природні мінерально-лікувальні та столові води Чехії

Чеські курорти мінеральних вод завжди користувалися у європейців популярністю, та й більшість наших співвітчизників знають про лікувальні властивості мінеральних джерел. У минулому столітті, коли люди найбільше страждали від небезпечних і неперевірених методик лікування, зцілення від хвороби після курсу пиття лікувальної води – було схоже на диво.

Інформація про ці унікальні джерела вод, поширилася на всю Європу, і на початку XIX століття почалися поставки бутильованої мінеральної води Білінська Киселка і Заєчіцька Гірка в ресторани і аптеки Європи.

У сучасному світі безліч людей визнає цінність і корисність лікування мінеральних вод перед агресивним лікуванням фармацевтичними препаратами. Протягом двох століть людство детально вивчало склад мінеральних вод, їх лікувальні ефекти і способи впливу на організм. Дослідження показали, що Заєчіцька Гірка, Білінська Киселка і Вінцетка все ще не мають аналогів в природі, всі вони є одними з найцінніших у всьому світі.

Вода Білінська Киселка є лікувально-столовою, має м’який природний рівень газації і приємний освіжаючий солоновато-кислий смак. Таким чином, вода не газується штучно і її можна вживати без остраху пацієнтам після операції і дітям. Вода Білінська Киселка допомагає прискорити обмін речовин, сприяє підвищенню апетиту і відмінно втамовує спрагу.

Знаменита Заєчіцька Гірка видобувається з джерел поблизу містечка Заєчіце в Північній Чехії і має в своєму складі рекордну кількість мікроелемента магнію – важливого складового людського організму. Магній активує перистальтику кишечника і жовчовивідної системи, через це вода відома в світі як найефективніше природне проносне.

Мінеральна вода Вінцетка – номер один за вмістом йоду, що дозволяє використовувати її не тільки всередину організму, але і робити інгаляції, промивати носові пазухи і полоскати горло. Адже саме йод має антисептичні властивості і це відмінна профілактика від вірусних інфекцій. При перших симптомах застуди чехи приймають Вінцентку разом з гарячим молоком, це швидко ставить на ноги.

Столова вода Пролом за своїм типом відноситься до слабомінералізованих негазованих лужних вод, має м’який приємний смак. Саме завдяки низькому рівню мінералів у складі сприяє швидкому виведенню води з організму, також характерну бактерицидну і протизапальну дію.

Всі описані нами вище бутильовані мінеральні води можна придбати на сайті www.europeanwater.com.ua або телефонуйте нам прямо зараз:

  • +38 068 469 99 77
  • +38 050 469 99 77
  • +38 063 469 99 77

У нас Ви знайдете сертифікований товар, відзначений європейськими стандартами якості. Ми поставляємо Вам мінеральні води відповідно до умов їх зберігання, саме тому вони не втрачають своїх властивостей і ефективно допомагають в боротьбі з різними захворюваннями.