Профілактика дефіциту йоду в організмі разом з мінеральною водою Вінцентка!

Йод – важливий елемент, від якого залежить продукування щитовидною залозою гормонів. Цікавим фактом є те, що людський організм самостійно йод не виробляє. Жителі морського узбережжя – це єдині люди, які не страждають дефіцитом йоду в організмі. Як же жити всьому іншому людству? Одним з ефективних і перевірених варіантів компенсації кількості йоду в організмі є вживання мінеральної води, збагаченої йодом. Лідируючі позиції серед йодованих мінеральних вод займає Вінцентка.

Чим небезпечний брак йоду для організму?

Дефіцит йоду призводить до того, що організм не виробляє гормони, що сприяють роботі шлунково-кишкового тракту, при цьому падає імунітет і можуть спостерігатися проблеми з боку серцево-судинної системи. Також може турбувати постійне відчуття слабкості і сонливості, часті простудні та вірусні захворювання. Через відсутність йоду відбувається поступове збільшення щитовидної залози, потім в ній з’являються вузли, погіршується якість обмінних процесів, збільшується вага. Подібні порушення гормонального фону особливо негативно відображаються на здоров’ї жінок фертильного віку. Тому як гормональний дисбаланс викликає проблеми з репродуктивною системою жінки – збільшується ризик викиднів і неправильного формування плоду.

Проблеми з щитовидкою? Пийте Вінцентка!

Корисні властивості мінеральної води Вінцентка Чеська мінеральна вода Вінцентка рекомендується до застосування людям з дефіцитом йоду в організмі. Дослідження і лабораторні аналізи доводять, що концентрація йоду в мінеральній воді Вінцентка є оптимальною для нормального функціонування організму. Варто зазначити, що вода, збагачена мінералами природним шляхом, легко засвоюється організмом. Завдяки наявності йоду в своєму складі, вода надає знищуючу дію на мікроби і віруси небезпечні для здоров’я людини. Вінцентка активно відновлює сили, підвищує фізичну і розумову активність. Провідні вчені в галузі ендокринології стверджують, що регулярне пиття йодованої води не може завдати шкоди організму, так як йод засвоюється тільки в строго необхідній організму кількості. Надлишок виходить з організму з сечею. «Час від часу необхідно приймати йод для профілактики захворювань щитовидки. Спочатку, для визначення оптимальної дози йоду для організму необхідно провести ряд діагностичних процедур. В середньому добова доза йоду для дорослого – 150-300 мкг. Якщо людина здорова, то в крові буде підтримуватися оптимальна концентрація йоду. ” Дехтяр Катерина, ендокринолог з 12-річним стажем. Все вище перераховане говорить про необхідність проходити 3-4 рази в рік питної курс мінеральної води Вінцентка. Придбати курс води можна тут. Зберегти молодість і красу можна лише в тому випадку, якщо організм отримує всі необхідні мікроелементи в повному обсязі. Таким чином, питний курс води Вінцентка – це дієвий, безпечний і легкий спосіб профілактики і лікування нестачі йоду в організмі. Мінеральну воду Вінцентка можна придбати на нашому сайті www.europeanwater.com.ua або просто зателефонуйте нашим експертам за телефонами, вказаними нижче, і Вам доставлять воду вже завтра!

  • +38 068 469 99 77
  • +38 050 469 99 77
  • +38 063 469 99 77

Тільки у нас Ви знайдете оригінальний сертифікований товар, відзначений європейськими стандартами якості. Ми поставляємо Вам мінеральні води відповідно до умов їх зберігання, саме тому вони не втрачають своїх властивостей і ефективно допомагають в боротьбі з різними захворюваннями.