Пролом: корисні властивості води для організму

Вода Пролом (Prolom) з сербського джерела вулканічного походження з низьким вмістом солей. Мінеральна вода видобувається в найчистішій екологічній зоні біля підніжжя гори Радан на півдні Сербії, де піднімається з глибини більш ніж 280 метрів і б’є з розлому в скелі, звідси і назва Пролом вода (PROLOM VODA).

Властивості лікувально-столової мінеральної води

Вода Пролом (Prolom) за своїм типом відноситься до гідрокарбонатно-натрієвих з кремнієвою кислотою і лужним pH 8,8+.

Вода негазована, м’яка і приємна на смак, не має запаху.

Характеристики води Пролом:

  • • слаба мінералізація (210-220 мг / л),
  • • високий рівень лужності (pH 8,8+),
  • • кремнієва кислота в складі H2SIO3 <3,25 мг / л

ХІМІЧНИЙ СКЛАД (МГ/Л)

КАТІОНИ (МГ/Л) АНІОНИ (МГ/Л)
NA+      48,3 HCO374,5
К+         <0,5 CL—  2,0
CA2+     <0,3 SO—4  2,5
MG2+    <0,1 F      0,12

Вода Пролом не має протипоказань – її можна пити в необмежених кількостях, так як вона володіє низькою мінералізацією і підходить для регулярного щоденного вживання.

Вода Пролом швидко втамовує спрагу, допомагає відновити сили і володіє делікатним сечогінний ефект. Рекомендована для щоденного вживання як запорука відмінного самопочуття і нормального функціонування організму.

Показання до вживання води Пролом:

  • – При захворюваннях шлунково-кишкового тракту: регулярне вживання води Пролом підтримує нормальний кислотно-лужний баланс в організмі (pH). Знижує кислотність шлунка, стимулює скоротливу здатність кишкового тракту. Показана до застосування при хронічному гастриті, регулярних запорах, виразці шлунка, жовчнокам’яній хворобі, запаленні жовчного міхура і жовчних проток. Доведено, що при вживанні після операцій на органах травлення вода Пролом допомагає відновленню організму, сприяє швидкому одужанню хворого.
  • – При захворюваннях нирок і сечовивідних шляхів: багатий мінералами склад води Пролом сприяє профілактиці вірусних і інфекційних захворювань. Наявність в складі кремнію, допомагає боротися з інфекціями сечостатевої системи, запаленнях в нирках і сечовивідних каналах.
  • – При таких захворювання шкіри як дерматит, псоріаз, екзема, мікози лікувальну воду Пролом можна вживати як всередину, так і зовнішньо. Компреси, обливання і купання ефективно знімають симптоми свербежу та почервоніння.
  • – При захворюваннях серцево-судинної системи: через низький рівень солі в складі вода Пролом показана до застосування гіпертонікам, хворим із серцевою недостатністю, так як при вживанні не виникає додаткового навантаження на нирки.

Вода Пролом чудово виводить токсини будь-якого характеру (алкоголь, ліки і т.д.), усуває набряклість, допомагає виведенню зайвої води з організму, відновлює організм після фізичних навантажень високої інтенсивності.

Рекомендована добова доза: до 1,5 л

Не має протипоказань – можна вживати щодня без обмежень як питну воду дорослим і дітям від 1 року

Лікувальний курс прийому води: 5-6 тижнів.

Лікувальну воду Пролом можна придбати у нас на сайті Europeanwater.com.ua. Тільки у нас Ви знайдете сертифікований товар, відзначений європейськими стандартами якості.

Ми поставляємо Вам мінеральні води відповідно до умов їх зберігання, саме тому вони не втрачають своїх властивостей і ефективно допомагають в боротьбі з різними захворюваннями.