Причини виникнення і лікування запорів мінеральною водою Заєчицька Гірка

За останніми даними з проблемою запорів знайома кожна третя людина на планеті. І чим старшою стає людина, тим складніше йому жити з цією недугою. Організм людини вже досить таки добре вивчений, тому вирішення цієї проблеми вже давно знайдено. Також вченими вивчено вплив мінеральної води на організм людини.

При переробці їжі наш з вами організм залучає воду. Переварена і впитана в організм їжа, яка залишилася в кишечнику, ущільнюється і перетворюється на калові маси. Для їх транспортування по кишковому тракту потрібно багато води, вона використовується і автоматично відбувається нестача рідини в організмі, яка дуже необхідна для в’язкості крові і нормального функціонування інших органів. Ось потім і починається всмоктування організмом назад води з калових мас, як результат – сухі фекалії дратують і травмують стінки кишечника, знижується моторика кишечника і відбувається затримка калових мас в товстій кишці. Таким чином, виходить запор.

Надалі варто чекати наступні негативні наслідки:

  • – Травмується і розтягуються стінки товстої кишки;
  • – Токсини з калових мас поступають в кров, страждає печінка, погіршується обмін речовин в організмі;
  • – Складнощі в процесі дефекації призводять до тріщин кишки, її випадання і запалення;
  • – Проблеми зі стулом знаходять своє відображення на шкірі обличчя – виникають прищі, гнійники, пігментні плями.

У такому випадку потрібно терміново вживати заходів щодо відновлення нормального функціонування шлунково-кишкового тракту!

При прийомі медикаментозних препаратів, варто врахувати фактор звикання – коли організм без проносної речовини вже не зможе нормально функціонувати.

При перших симптомах запорів необхідно забезпечити організм рідиною, найкраще, якщо це буде мінеральна вода.

Більшість лікарів радять людям зі схильністю до запорів вживати лікувальну збагачену корисними мінералами воду на регулярній основі.

Головну роль в процесі поліпшення дефекації організму грає такий компонент як магній, а саме, елемент Магній адсорбує воду зі стінок кишечника, тим самим насичуючи і пом’якшуючи калові маси, прибирає спазми, при цьому розслабляючи товсту кишку.

Варто зауважити, що безліч виробників рекламують свою воду як панацею від усіх хвороб, але не всі води з вмістом магнію підходять для лікування проблем з кишечником. Радимо Вам приймати мінеральну воду з обережністю і проконсультувавшись перед прийомом курсу з лікуючим лікарем. Також не варто забувати про необхідність комплексного лікування при захворюванні шлунка і кишечника.

Ми ж хочемо Вам порекомендувати ефективний засіб в справі очищення кишечника – мінеральну воду Заєчицька Гірка.

«Варто зазначити, що вода діє дуже м’яко і не відразу. Без будь-якого стресу для організму відбувається очищення кишечника, в цьому і є цінність цієї води ».

Коломієць Алла, сімейний лікар, стаж 17 років.

Для того щоб дати організму добову дозу магнію необхідно просто випити склянку мінеральної води Заєчицька Гірка. Один курс питної води (щоденний прийом води не більше 150 мл на протязі 4-5 тижнів) допоможе відновити нормальну роботу шлунково-кишкового тракту, другий курс можна провести не раніше ніж, через 3-4 місяці.

«Заєчицька Гірка – це неймовірно ефективний засіб, який допоміг мені повернути нормальний ритм життя і поліпшити своє самопочуття! Також покращився вид шкіри, тепер вона чиста і рівна ».

Марина Константинова, пацієнтка, 26 років.

Мінеральна вода Зайечіцкая Гірка – не має протипоказань і побічних ефектів.

Іноді ми чуємо від своїх клієнтів, що ця мінеральна вже дуже дорога і не кожен її може собі дозволити, але ж це не так! Адже якщо розібратися, то повний лікувальний курс Заєчицької Гірка коштує дешевше, ніж покупка курсу альтернативної мінеральної води. Опис курсу лікування можна знайти тут. Заєчицька  Гірка вживається не більше 150 мл в день, тому вона не тільки допомагає в лікуванні закрепів, але і підходить під будь-який бюджет!

Заєчицьку Гірку можна придбати на нашому сайті www.europeanwater.com.ua. Перед вживанням рекомендується проконсультуватися з нашими експертами за телефонами:

  • +38 068 469 99 77
  • +38 050 469 99 77
  • +38 063 469 99 77

У нас Ви знайдете сертифікований товар, відзначений європейськими стандартами якості. Ми поставляємо Вам мінеральні води відповідно до умов їх зберігання, саме тому вони не втрачають своїх властивостей і ефективно допомагають в боротьбі з різними захворюваннями.