Природний натуральний засіб від запорів – лікувальна мінеральна вода Заєчіцька Гірка

Більше 75% населення України страждає від захворювань шлунково-кишкового тракту, з яких 20% – це проблеми з кишечником, а саме – запори. З проблемою запорів може зіткнутися кожен, але частіше за все вони турбують вагітних на останніх термінах, а також у немовлят в процесі розвитку кишечника.

Відсутність правильного лікування запорів може привести до серйозних захворювань, таких як геморой або рак товстої кишки. Регулярні і тривалі за часом запори з’являються через неправильне харчування, постійні стреси, зневоднення організму і ведуть до застою і перфорації кишечника і, як результат – перитоніту.

Європейські мінеральні води в схемі лікування хронічних закрепів

В основному для лікування запорів лікарі призначають різноманітні медикаментозні засоби з сильним проносним ефектом, які відрізняються високою ефективністю очищення організму, але якщо людина веде активний спосіб життя і змушена багато рухатися на протязі дня, то таке йому протипоказане. Послаблюючий ефект від таких препаратів неможливо контролювати.

Альтернативою медичних засобів з агресивною дією є природні магнієві мінеральні води, до яких відноситься лікувальна вода Зайечіцька Гірка. При правильному і регулярному прийомі курсу води Зайечіцька Гірка м’який послаблюючий ефект не змусить себе чекати.

У чому секрет дії води Заєчіцька Гірка?

Магній, який в складі лікувальної мінеральної води, при взаємодії із сіркою, перетворюється в сульфат магнію, що допомагає в регуляції травних процесів і виведення переробленої їжі з організму. Лікувальна вода має в своєму складі високу концентрацію сульфат магнію, який діє на стінки кишечника, збільшуючи кількість води в ньому. Вода в кишечнику накопичується, що призводить до підвищення тиску на стінки кишечника і покращує моторику в кишках, допомагаючи полегшити процес дефекації. Крім м’якого дії лікувальна вода Зайечіцкая Гірка відрізняється відсутністю побічних ефектів, таких як бурчання в животі, підвищене газоутворення, спазми та інше (підвищеної тиск, пітливість, кропив’янка).

Завдяки активізації перистальтики кишечника, відбувається поліпшення роботи кишкового тракту, ефективне очищення організму, а це, в свою чергу, покращує настрій і дарує відчуття легкості організму.

Звертаємо Вашу увагу, що природна вода Заєчіцька Гірка як натуральний засіб від запорів, на відміну від медикаментів, абсолютно не викликає звикання! Також не варто забувати про те, що проносні препарати вбивають мікрофлору кишечника, що в подальшому сильно знижує імунітет і в цілому сильно шкодить здоров’ю.

Живіть без запорів за допомогою лікувальної мінеральної води Заєчіцька Гірка!

Лікувальну воду Заєчіцьку Гірку можна придбати на нашому сайті www.europeanwater.com.ua. Перед вживанням радимо Вам проконсультуватися з нашими експертами за телефонами:

+38 068 469 99 77

+38 050 469 99 77

+38 063 469 99 77

У нас Ви знайдете сертифікований товар, відзначений європейськими стандартами якості. Ми поставляємо Вам мінеральні води відповідно до умов їх зберігання, саме тому вони не втрачають своїх властивостей і ефективно допомагають в боротьбі з різними захворюваннями.