Святкові гуляння – як навчитися не переїдати?

Святкові посиденьки з їх великою кількістю їжі найчастіше роблять несприятливий вплив на наш організм. Особливо негативно надмірне переїдання позначається на шлунково-кишковому тракті, що надалі може привести до різних захворювання таких як: гастрит, ожиріння, холецистит, хронічний панкреатит.

Після всіх свят і застіль нашому організму потрібно активне відновлення, і це можливо за допомогою нашої мінеральної води з найчистіших мінеральних джерел Чехії.

Що робити, якщо після свят відчуваєш неприємні відчуття в ШКТ і на всі органи лягає величезне навантаження?

Пропонуємо Вашій увазі незамінний засіб для м’якого і ефективного очищення організму – лікувальну мінеральну воду Заєчіцька Гірка.

Гарантована невідкладна допомога після переїдання!

Мінеральна вода Заєчіцька Гірка стоїть на першому місці в світі за вмістом магнію. Магній – елемент, вміст в організмі якого впливає на роботу кишечника, жовчогінною системи, швидкості передачі нервових імпульсів, а також на імунітет. Також в складі Заєчіцкьой Гірки присутні і такі, не менш важливі макро- і мікроелементів як цинк, йод, кальцій, фтор та інші.

Володіючи м’яким проносним і жовчогінним ефектом, лікувальна вода Заєчіцька Гірка рекомендується до вживання при хронічних запорах, ожирінні, синдромі подразненого кишечника, захворюваннях жовчного міхура, безсоння, синдром хронічної втоми і атеросклерозі.

Людський організм, як і нормальне функціонування кишечника, вимагає гідратації, а також певного складу вживаної води. Якщо Ви хочете нормалізувати роботу кишечника, необхідно пройти питний курс лікувальної мінеральної води Заєчіцька Гірка.

Регулярне вживання протягом місяця не тільки знешкоджує і виводить токсичні сполуки з кишечника, а й оздоровлює шкіру і збагачує її мінералами.

Унікальний склад лікувально-мінеральної води Заєчіцька Гірка, а особливо наявність магнію, сприяє посиленню тонусу м’язів і залученню води в кишечник. Це допомагає розм’якшити стілець, активізувати процес дефекації і вивести токсини без побічних ефектів. Питний курс також допомагає нормалізувати обмін речовин в організмі, знижує вміст холестерину в крові, підходить для лікування ожиріння.

Калій в складі мінеральної води допомагає справлятися з гіпертонічною хворобою, стенокардією, корисний для профілактики інфарктів та інсультів.

Йод (0,3 – 0,5 мг), в складі Заєчіцької Гірки, здатний перемогти синдром хронічної втоми, необхідний при стресах і нервових перевантаженнях.

Сірка, яка міститься в цій воді, допомагає викликати скорочення жовчного міхура, прискорює утворення і виведення жовчі з печінки в кишечник.

Як приймати

Рекомендована порція води  до вживання – це 150 мл перед сном. Порція більше 200 мл викликає більш виражений проносний ефект. Для оптимального підбору дозування вагітним жінкам і дітям необхідно проконсультуватися з лікарем.

Тільки у нас Ви можете придбати  сертифікований товар, зазначений європейськими стандартами якості.

Вживайте тільки якісну мінеральну вода і не хворійте!