Цілюще джерело Рудольф Прамен в курортному містечку Маріанські Лазні

Місто Чехії Маріанські Лазні відоме всьому світу своїми джерелами лікувальних мінеральних вод. Сьогодні ми поговоримо про молодий курорт – джерело Рудольф Прамен, який відкритий в XIX столітті і розташований на висоті 600 м над рівнем моря.

Першими, хто помітив корисні властивості води з джерела Рудольф Прамен були монахи з сусіднього монастиря. Вони не один раз намагалися викупити землю, по якій він протікає, але фермер, на чиїй землі знаходилося це незвичайне джерело, не бажав її продавати.

Назва джерела Рудольф Прамен була присвоєна йому в честь спадкоємця престолу Австрійської імперії – коронованого принца Рудольфа.

Рудольфове джерело є одним з найпопулярніших серед джерел чеського містечка Маріанські Лазні. Унікальна вода з цього джерела містить високу концентрацію заліза, магнію та іони кальцію.

Мінеральна вода Рудольф Прамен рекомендована до вживання при захворюваннях нирок і сечовивідних шляхів (сечокам’яної хвороби, артеріальної гіпертензії). Завдяки своїй сечогінній дії, вимиває пісок, невеликі камені, солі і продукти запальних процесів з нирок.

За рахунок свого складу вода має такий лікувальний вплив на організм: підвищує рівень гемоглобіну, особливо у вагітних жінок і дітей; прискорює відновлення пацієнта після операцій; нормалізує обмін речовин в організмі.

Також Рудольф Прамен використовується в комплексному лікуванні та профілактиці такого захворювання як остеопороз.

Низький вміст натрію і наявність у складі двовалентного заліза дозволяє вживати цю мінеральну воду для відновлення організму в післяопераційний період. Магній ж, в свою чергу, покращує розчинність сполук щавлевої кислоти в сечі і зменшує ризик утворення каменів у нирках. Також магній корисний для профілактики серцево-судинних захворювань.

Бутилювання води Рудольф Прамен в пляшки відбувається прямо біля курорту. Також існує окремий павільйон, який відкритий для відвідувачів вдень. Вхід туди у вечірній час і вночі заборонений.

Запечатана в спеціальні ПЕТ-пляшки, які не пропускають світло, лікувальна вода джерела може таким чином зберігатися довго і не втрачає своїх лікувальних властивостей. Рівень загальної мінералізації дорівнює 2413 мг/л. Вода має приємний м’який смак і газована природньо.

Мінеральну воду Рудольф Прамен можна придбати на нашому сайті www.europeanwater.com.ua. Перед вживанням рекомендуємо проконсультуватися з нашими експертами за телефонами:

  • +38 068 469 99 77
  • +38 050 469 99 77
  • +38 063 469 99 77

У нас Ви знайдете сертифікований товар, відзначений європейськими стандартами якості. Ми поставляємо Вам мінеральні води відповідно до умов їх зберігання, саме тому вони не втрачають своїх властивостей і ефективно допомагають в боротьбі з різними захворюваннями.