Види мінеральних вод, їх вплив на організм людини

У світі існує величезна різноманітність мінеральних вод, всі вони відрізняються різним складом, глибиною залягання і температурою, від цих чинників і залежить їх вплив на людський організм.

Для того щоб визначити яку воду Вам потрібно вживати необхідно проконсультуватися з лікарем, але також існують загальні рекомендації для вживання:

Води з наявністю йоду в складі показані для застосування людям з хворобами ендокринної системи і йододефіцитом в організмі. Така вода підвищує імунітет, тим самим знижуючи ризик захворювань на вірусні інфекції, прискорює одужання. Вживання такої води – це запорука стабільної роботи щитовидної залози. Рекомендована також вагітним жінкам.

Гідрокарбонатні води завдяки своєму лужному складу знижують кислотне середовище в шлунку, нормалізує кислотно-лужний баланс. Така вода може використовуватися на регулярній основі, так як є нейтральною. Основні показання до застосування даної води – захворювання шлунково-кишкового тракту такі як гастрит, панкреатит, виразка.

Води з високим змістів хлору в своєму складі допомагають активізації метаболізму, підвищують циркуляцію жовчі, що в свою чергу, надає послаблюючий ефект. Хлоридно-натрієві води підтримують водно-сольовий баланс організму і нормалізують Ph крові.

Сульфатні води радять вживати при розвитку захворювань печінки і жовчного міхура, проблеми з обміном речовин (ожиріння, цукровий діабет), проблем з шлунково-кишкового тракту.

Мінеральні води з наявністю в складі такого елемента як Бром позитивно впливають на роботу нервової системи і дарують організму заспокійливий ефект. При регулярному вживанні нормалізується функціональність печінки і жовчного міхура. В основному в терапевтичній практиці призначаються для лікування різного ступеня неврозів.

Існують також води з підвищеним вмістом в складі трьох і більше різних компонентів, такі води називаються водами складного складу. До такого типу відносяться: гідрокарбонатно-хлоридно-натрієві, гідрокарбанатно-сульфатні води.

Води з вмістом заліза (Fe) в складі активізують вироблення еритроцитів, покращують рівень вмісту гемоглобіну в крові. Така вода необхідна для вживання при великій втраті крові, анеміях, природженому недокрів’ї.

Мінеральні води з наявністю в складі газу – Радону засвоюючись в організмі мають протизапальну та знеболювальну дію, показані до застосування при атеросклерозі і гіпотиреозі.

Лікувальну мінеральну воду можна придбати на сайті www.europeanwater.com.ua або телефонуйте нам прямо зараз:

+38 068 469 99 77

+38 050 469 99 77

+38 063 469 99 77

У нас Ви знайдете сертифікований товар, відзначений європейськими стандартами якості. Ми поставляємо Вам мінеральні води відповідно до умов їх зберігання, саме тому вони не втрачають своїх властивостей і ефективно допомагають в боротьбі з різними захворюваннями.